метизная компания

Депутати Сумського району підтримали ініціативу «За майбутнє» та звернулися до центральної влади із закликом запровадити мораторій на підвищення тарифів

Суспільство | 14:30, 3.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

3 лютого під час п’ятої сесії Сумської районної ради 8 скликання народні обранці підтримали пропозицію «За майбутнє» та звернулися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, спеціальної Національної комісії з вимогою здійснити перевірку необґрунтованого підвищення тарифів та ввести річний мораторій на їх підвищення.

«За» дане Звернення проголосувало 48 обранців із 54. Депутати від фракції «За майбутнє» підтримали текст рішення у повному складі

«Ми, депутати Сумської районної ради, звертаємось до Президента України, як Гаранта Конституції, вжити невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та інші житлово-комунальні тарифи для населення.

Також вважаємо, що керівництво держави має вжити всіх необхідних заходів для здійснення перевірки необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та зупинити дії постанов Кабінетом Міністрів України та НКРЕКП, які підвищили вартість енергоносіїв для населення на період дії карантину, для можливості забезпечення достатнього життєвого рівня громадян.
Враховуючи думку та потреби громадян, з метою досягнення балансу інтересів споживачів комунальних послуг, суб’єктів господарювання та держави пропонуємо:

Запровадити мораторій терміном на один рік на дію всіх постанов Кабінету Міністрів України та Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якими з 1 січня 2021 року було підвищено тарифи на газ та його доставку, електроенергію, опалення та гарячу воду», – йдеться у Зверненні.

Також районні обранці звернулися до Кабінету Міністрів України із закликом переглянути рішення щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення та відмовитися від намірів подальшого підвищення тарифів.

«Сьогодні у період епідемії та важкої економічної кризи українські громадяни чекають від влади на всіх рівнях відповідальних дій. Влада має захищати інтереси виключно українського народу та керуватися національними інтересами», – резюмують депутати Сумської районної ради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: