метизная компания

Деркач подав до суду на Кабмін через непідготовлене впровадження електронних рецептів

Суспільство | 14:41, 21.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат Андрій Деркач подав позов до Окружного дміністративного суду міста Києва, вимагаючи скасувати введення електронних рецептів для людей, які живуть в селах, не можуть своєчасно їх оформити і отримати ліки. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Деркач зазначив, що впроваджувати електронні рецепти можна тільки після ретельної підготовки.

«Я подав позов до суду з вимогою скасувати електронний рецепт, поки не буде відпрацьована система його оформлення і не будуть достатньо комп’ютеризовані всі лікарі, які виписують рецепт. Поки будь-яка людина – з Глухівського, Ямпільського або Середино-Будського району – не зможе оформити і отримати ліки без шкоди для здоров’я», – зазначив Деркач.

Він також заявив, що питання з приводу електронних рецептів часто звучать на зустрічах з людьми.

«Я регулярно спілкуюся з людьми на Сумщині. І знаєте, з яким питанням вони підходять до мене все частіше: як отримати «доступні ліки», якщо немає можливості оформити електронний рецепт? Що робити, якщо лікар захворів, а ніхто інший такий рецепт не оформить? Як бути, якщо їхати в лікарню за рецептом саме зараз немає можливості (хто коли-небудь їздив нашими дорогами – він зрозуміє), а виписати його за кілька днів до закінчення дії попереднього – не можна?», – написав Деркач.

Від зазначив, що ідея з електронними рецептами – правильна, але її бездумна реалізація тільки зробила життя людей гірше.

«По суті, ідея впровадження електронного рецепта – правильна. Тільки гладко все було лише на папері … Бездумна реалізація цієї ідеї зробила життя людей тільки гіршим, залишила жителів сіл і невеликих містечок взагалі без ліків. В існуючих умовах без ретельної попередньої підготовки їх впроваджувати не можна», – резюмував Деркач.

Як відомо Андрій Деркач подав позов до Європейського суду з прав людини через те, що в країні більше двох років немає міністра охорони здоров’я.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: