СумБуд

Деркач розповів про два питання до Зеленського та «кут», в який може загнати себе новий Президент (ОНОВЛЕНО)

Суспільство | 20:31, 16.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Відкрите звернення народного депутата Андрія Деркача до Володимира Зеленського. Повний текст.
Шановний Володимире Олександровичу!

73% виборців підтримали Вас у другому турі Президентських виборів. Підтримали Вас на рідній мені Сумщині, яку я представляю у Верховній Раді України.Сьогодні, спілкуючись з людьми в своєму окрузі, я чую одноголосне: «ми голосували не тільки за Зеленського … Ми голосували проти влади Порошенка».

Влада, яка допускала помилки і скоювала злочини; ігнорувала думки людей і будувала бізнес на крові; торгувала геополітичними інтересами на догоду мінливої ??кон’юнктури; грабувала українців, розкрадаючи банки, знецінюючи вклади і маніпулюючи курсом валют; декларувала бажання миру, при цьому провокуючи міждержавне, міжрелігійне, міжетнічне протистояння; використовувала український патріотизм і любов до Батьківщини для примітивної маніпуляції громадською думкою … Цей абзац можна продовжувати дуже довго і зберегти, як приклад згубних дій для глави будь-якої демократичної держави.

Мені на власні очі довелося спостерігати, як благі наміри кандидатів на найвищу посаду, починаючи з другого терміну Леоніда Кучми, швидко перетворювалися в склоки, інтриги, жадібність і неадекватність; спостерігати, як бувши поневоленими жаданням влади, «бронзовіли» Президенти України.

Щоб не допустити їх помилок, на мій погляд, дуже важливо розставити пріоритети у виконанні взятих Вами зобов’язань.

Хочу звернути Вашу увагу, що економіка країни, ціни, тарифи, ВВП не визначаються кількістю нових обличь, «гарних хлопців» або свіжих персонажів в системі управління.

Це емпірично доведено протягом попередніх 5 років.
За цей час країна пережила навалу «просунутих державників», вигнаних з країн західної Європи та пострадянських держав. Пережила менеджерів, підібраних хедхантерами з європейської біржі праці. Українці терпіли гастролі всіляких активістів і «нових» осіб.

Сьогодні ми бачимо на прикладі Супрун та інших фейсбук-блогерів зі статусом чиновників, до якого рівня деградації може довести систему держуправління діяльність варягів, запрошених у власний будинок.

За цей час люди побачили грантових «антикорупціонерів», які брали участь в процесі створення антикорупційних структур. Як результат – самі структури загрузли в скандалах і корупції. А такі органи, як НАБУ ще й відверто втручалися у виборчу кампанію в США, руйнуючи наші відносини зі стратегічним партнером. Їх негативний слід відстежується не тільки в Україні, а й за океаном, про що свідчить позиція адвоката Трампа Рудольфа Джуліані.

Багатьом з них здавалося, що дахи в посольствах іноземних держав і представництва ЄС є індульгенцією для правильного оприбуткування і освоєння коштів. Але це не так.

Ці факти, а також факти зникнення серед грантоїдів 4,5 мільярда доларів технічної допомоги від США і 7 мільярдів від Євросоюзу, будуть розслідувані.

Команда продавців демократичних бус та інших «цінностей»: Саакашвілі, Деканоїдзе, Абромавічус, Терещенко, Мірило, Квіташвілі, Яресько, Гонтарєва … Де вони зараз? Що в підсумку? Яку оцінку дали люди «новим обличям» і «гарним хлопцям»?

73% проти цієї влади. Це вирок.

І перед Вами сьогодні, як і перед кожним Президентом, стоїть загроза повторення цих помилок.

Україні важливо почути Ваші рішення з ключових питань.
Питання №1 – тарифи і ціни на електроенергію і газ.
Питання №2 – корупція в ПЕК з іноземною складової, перш за все, в «Нафтогазі» і в «Укроборонпромі», горезвісному «Роттердам +», «справа Крючкова» і багато інших питань, які сьогодні є оголеним нервом української демократії.

Все це знаходиться в компетенції людей, призначати яких – у Ваших повноваженнях. І зробити це необхідно якомога швидше.

Кожен з нас, депутатів, обраних за мажоритарними округами, розуміє необхідність якнайшвидшого проведення інавгурації.
Ви вважаєте важливим 19 травня? Це ваше право. Нехай буде так.

Навіть звернення до всіх депутатів, в хамському стилі «не потягнути за свої ксиви», безумовно, доречно в форматі відеоролика.

Але тут потрібно не забувати, що кожен депутат-мажоритарник, як і Ви, представляє частину населення. Як і Ви – особа індивідуальна. Як і Ви – несе персональну відповідальність. А подібний стиль спілкування знецінює весь інститут державної влади, яка передана Вам на найближчі 5 років.

І Ваше завдання – саме зберегти державу, залишившись при цьому нормальною людиною. Яким Вас вибрав народ. Приймати прозорі і ефективні рішення, спрямовані в інтересах людей. З цим завданням дуже складно справлятися з «комсомольським» або «єврооптимістичним» запалом.

До Вас відразу прийдуть на допомогу «поношені тапки» Сороса, «професійні» патріоти, готові воювати до останнього українця. З європейських структур примчаться статисти багаторазового використання, що проїдають бюджети технічної допомоги.

Вони будуть викрикувати питання на прес-конференціях, хапати за рукав на зустрічах, заглядати в очі. Вони будуть нав’язувати проекти під зовнішнім управлінням і ратувати за демократію, як робили до цього багато років. Коли вони заполонять простір навколо Вас, подивіться на результати президентських виборів, і Ви побачите, що їх – меншість.

Більша частина українців проголосувала не за них, а за мир; проти поділу народу; паразитування на патріотичних гаслах; зажершихся кумів, товаришів по службі, однокурсників і партнерів по бізнесу, осідлали потоки замість розвитку країни.

Хочу вас запевнити, що всі позитивні й правильні рішення, які Ви будете приймати, виходячи з волі наших виборців, будуть підтримуватися депутатами всіх рівнів.

Ви маєте унікальний шанс з таким рівнем довіри реалізовувати програми розвитку країни.

Часу дуже мало. Навіть самі добрі технологи, що працюють над Вашим образом, не зможуть зберегти дуже великий, але дуже крихкий кредит довіри українців. Приклад попереднього Президента – тому підтвердження.

Володимире Олександровичу, ви сьогодні майже не маєте опозиції. Дійте!

Нам імпонує Ваша щирість у бажанні поліпшити ситуацію і зробити так, щоб наші діти і батьки жили в Україні. Імпонують Ваші перші спроби знайти єдність у міжконфесійних питаннях. Сподіваємося, тиск силовиків на священнослужителів припиниться і СБУ, нарешті, займеться своєю справою.

Крім цього, існує ще ряд питань, де не можна рубати з плеча.
Питання мови, вступу в НАТО і євроінтеграції повинні вирішуватися виключно через референдум.

За Вас проголосували, в тому числі центральна Україна і Південний Схід, які пов’язували з Вашим обранням припинення розколу суспільства за мовною і релігійною ознаками. Позиція щодо мовного питання залишається відкритою.

Хочу звернути Вашу увагу на те, що нас з сусідами – Росією, Молдовою, Білоруссю, Румунією, й іншими пов’язують не тільки кордони і договори, а й величезна кількість дружніх і родинних відносин. Не можна зловживати словами, що нас пов’язують «тільки кордони».

Володимире Олександровичу, не дайте загнати себе в кут, як це зробив попередній Президент, звівши всю парадигму своєї місії до трьох слів: «армія, мова, віра». Цих понять набагато більше. Їх сотні. І з них складається Україна. Збережіть їх.

Слухайте себе, свою совість і свій народ.

З повагою,
Народний депутат України
Андрій Деркач

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: