метизная компания

Держпродспожислужба в Сумській області оштрафувала магазин побутової техніки

Суспільство | 20:28, 20.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області при здійсненні державного ринкового нагляду, в жовтні 2018 року проведено планову перевірку характеристик продукції в магазині «Магніт» м. Конотоп, а саме: електричного та електронного обладнання, кухонної техніки та техніки для використання в побуті у суб’єкта господарювання.

В ході перевірки були встановлені порушення вимог законодавства України про державний ринковий нагляд, а саме: виявлено, що щипці для волосся, щипці для вирівнювання волосся та тостер реалізовувалися за відсутності знака відповідності та без належного маркування, що є порушенням Постанови Кабінету Міністрів України № 1067 від 16.12.2015р. «Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання» та Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції». Зазначені порушення також можуть свідчити про реалізацію фальсифікованої продукції.

За введення вищевказаної продукції в обіг начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталієм Моісеєнком прийняті рішення про застосування до суб’єкта господарювання штрафних санкцій.

Начальником відділу правового забезпечення підготовлено адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду та в ході судового розгляду доведено законність проведеного планового заходу державного ринкового нагляду та застосованих штрафних санкцій. У зв’язку з цим, Сумським окружним адміністративним судом задоволено позовні вимоги та прийнято рішення про стягнення з суб’єкта господарювання штрафних санкцій на загальну суму 25 500 грн. 00 коп.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області попереджає суб’єктів господарювання, що відповідно до ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» за введення продукції в обіг, яка не відповідає встановленим вимогам, передбачені штрафні санкції від тисячі до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: