СумБуд
метизная компания

Держпродспоживслужба в Сумській області продовжує оштрафовувати за незаконне розміщення реклами

Суспільство | 21:53, 21.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області при здійсненні постійного контролю за дотриманням законодавства про рекламу, біля торгового центру виявили факт розміщення суб’єктом підприємницької діяльності штендеру, без дозвільних документів від виконавчого органу міської ради, що є порушенням ч. 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу».

Так, розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями, в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил (2067-2003-п), що затверджується Кабінетом Міністрів України.

За результатами розгляду справи прийнято рішення про застосування до суб’єкта господарювання штрафних санкцій на загальну суму 6,7 тис. грн.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області підготовлено обґрунтований адміністративний позов та в ході судового розгляду доведено законність проведеного заходу державного контролю та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим Сумський окружний адміністративний суд дійшов висновку про законність та обґрунтованість позовних вимог та стягнув з суб’єкта господарювання застосований штраф.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області нагадує суб’єктам господарювання, що відповідно до Закону України «Про рекламу», встановлення штендеру дозволяється лише на підставі документів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями. Також, за порушення відповідних вимог передбачено штрафні санкції у розмірі до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: