метизная компания

Держпродспоживслужба в Сумській області: як на Сумщині дотримуються санітарно-гігієнічних заходів під час карантину?

Суспільство | 14:52, 17.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області в межах компетенції продовжується здійснення заходів з протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

Так, відповідно доручення Держпродспоживслужби України від 16.03.2020 № 601-10.1/15, протокольних рішень Сумської обласної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211 (зі змінами), забезпечуються заходи за дотриманням юридичними та фізичними особами, які здійснюють діяльність в умовах карантину, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Щоденно здійснюється контроль за дотриманням встановленого Кабінетом Міністрів України карантину.

Спеціалістами Держпродспоживслужби області у складі робочих груп з представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Національної поліції щоденно здійснюються перевірки дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів на об’єктах, діяльність яких дозволена урядом для забезпечення нагальних потреб населення.

На кожному сьомому об’єкті контролю встановлені порушення санітарного законодавства, а саме недотримання дезінфекційного режиму, вимог особистої гігієни працівниками, порушення термінів проходження медичних оглядів, вимог щодо утримання приміщень, використання спецодягу та засобів захисту.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 138 посадових осіб.

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Сумської області спеціалістами Держпродспоживслужби посилено контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів на продовольчих ринках. За результатами комісійних обстежень у зв’язку з виявленими численними порушеннями їх діяльність була призупинена рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. За результатами обстеження ПО «Лебединський ринок» через недотримання протиепідемічних заходів, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» протокол про порушення ст.443КУпАП направлений до місцевого суду.

Для недопущення епідемічних ускладнень серед населення області тривають заходи щодо контролю за діяльністю об’єктів господарсько-питного водопостачання. Станом на 16.04.2020 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області здійснено обстеження 97 об’єктів централізованого та 214 об’єктів децентралізованого водопостачання. Порушення санітарного законодавства виявлено на 59 об’єктах централізованого (61%) та 29 об’єктах (13,5%) децентралізованого водопостачання. За результатами перевірок надано 61 припис щодо усунення виявлених порушень, 26 керівників об’єктів водопостачання притягнені до адміністративної відповідальності.

Діяльність з протидії коронавірусу триває!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: