метизная компания

Дев’ята сесія Сумської обласної ради відбудеться 17 грудня

Суспільство | 18:00, 6.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відповідне розпорядження підписав сьогодні, 6 грудня, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

У документі йдеться, що пленарне засідання дев’ятої сесії відбудеться 17 грудня 2021 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради будуть внесені питання бюджету, природоохоронного фонду, прийняття та змін до обласних програм, присудження Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії у 2021 році, майнові та кадрові питання.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань 15 грудня 2021 року будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Засідання президії обласної ради відбудеться 15 грудня 2021 року о 15.00 в залі засідань при голові обласної ради.

Проведення засідань постійних комісій, депутатських фракцій, президії та пленарного засідання дев’ятої сесії здійснюватиметься з дотриманням додаткових протиепідемічних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» для проведення масових заходів у регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

На сесію запрошені: народні депутаті України – представники Сумської області у Верховній Раді України, голова обласної державної адміністрації, керівники окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівник Сумської обласної прокуратури, начальники Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представники засобів масової інформації.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: