Дев’ятьом військовослужбовцям посмертно присвоїли звання “Почесний громадянин міста Суми”
Поділитися в
Копіювати посилання

17 листопада на сесії Сумської міської ради дев’ятьом військовослужбовцям посмертно присвоїли звання “Почесний громадянин міста Суми”.
Звання “Почесний громадянин міста Суми” посмертно надали Олександру Бабаку, Сергію Горбачу, Євгену Грищенку, Іллі Кобченку, Артему Коханому, Руслану Прокопенку, Костянтину Скаржинському, Даниілу Тарасенку, Нікіті Ярмаку.
Довідка
Олександр Бабак загинув 10 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Серебрянського лісу Донецької області. Чоловік був членом “Правого сектору”, а також футбольним фанатом. Прощання із ним відбулося на оглядовому майданчику стадіону “Ювілейний” 16 вересня.
Сергій Горбач загинув 4 вересня у бою в Донецькій області, не доживши кілька тижнів до 32-річчя.
25 липня сум’янин Євген Грищенко отримав поранення в бою поблизу Торського в Донецькій області. Лікувався в київському шпиталі, але від отриманих травм помер 15 серпня.
Ілля Кобченко загинув 8 травня в районі Бахмута внаслідок поранення.
Руслан Прокопенко загинув на Донеччині у жовтні 2022 року.
Костянтин Скаржинський загинув 17 січня в районі Бахмута під час несення служби.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!