ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Діти почали частіше зводити рахунки з життям на Сумщині

Суспільство | 09:12, 25.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині збільшилася кількість випадків дитячих суїцидів. Про нагальну проблему інформують у службі у справах дітей.  Зазвичай це відбувається через непорозуміння у сім’ї та дитяче насилля.

“Службами у справах дітей обліковується 824 дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах, із них 28 дітей зазнали насильства у сім’ї, у тому числі сексуального насильства, розбещення. 780 дітей проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, а це значить, що, скоріше за все, там буде або вилучення, або заходи цивільно-правового захисту, позови до суду “, – повідомив на апаратній нараді в облдержадміністрації начальник служби у справах дітей Сумської Юрій Каліновський.

Експерти повідомляють невтішну статистику: все більше проблемних дітей ставлять на облік, та все менше з нього знімають.

Наразі у центрах, куди потрапляють тимчасово вилучені діти, не вистачає психологів. Зважаючи на серйозність ситуації, за розпорядженням голови ОДА посадами таких спеціалістів мають бути забезпечені усі відповідні установи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: