СумБуд
метизная компания

Для аграріїв Сумщини ПриватБанк пропонує “Агросезон”

Суспільство | 11:27, 17.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні агропромисловий комплекс є одним із найбільших і найважливіших секторів економіки України, адже саме тут формується основна частина продовольчих ресурсів та майже три чверті роздрібного товарообігу. Проте, лише аграріям відомо, з якими труднощами їм приходиться стикатися у своїй роботі. З настанням посівної кампанії і до самісінького збору врожаю постає головне питання – фінансування. Сумська філія ПриватБанку пропонує аграріям фінансування “Агросезон”, як на поповнення оборотного капіталу (придбання виробничих запасів), так і на реалізацію інвестиційних проектів.

Кредитна лінія “Агросезон” передбачає для аграріїв фінансування живими грошима поточного сільгоспциклу. Використати кошти можна на будь-які потреби – закупівля сировини та матеріалів (паливно-мастильні матеріали, засоби захисту рослин, міндобрива, насіння), поточний ремонт сільгосптехніки, обладнання, приміщень, придбання запчастин, будівельних матеріалів, оплата ремонтних робіт.

Проект “Агросезон” передбачає відновлювану кредитну лінію з оформленням термінових етапів фінансування на суму до 20 мільйонів гривень при ставці лише у 1,6 % в місяць. Гнучкий графік з урахуванням сезонності дуже зручний для аграріїв. Так, є можливість погасити кредит частинами: грудень – 20%, січень – 30%, лютий – повне обнулення етапу фінансування. Однією з переваг такої форми фінансування є поетапне оформлення в зручний період залежно від потреб агроциклу, та можливість придбати агрокомпоненти дешевше за рахунок збільшення об’єму закупівель та знижок від постачальників – галузевих партнерів банку. Щоб отримати фінансування, необхідно заповнити заявку на сайті проекту.

“Частка агрокредитів в загальному портфелі нашого банку складає близько 40%. В 2018 році плануємо здійснювати значну підтримку агросектору, – розповідає керівник напрямку по активним операціям МСБ Сумської філії ПриватБанку Антон Мартинов. – У своїй стратегії кредитування наш банк, в першу чергу, орієнтується на малих та середніх агровиробників, які за тривалий період співпраці зарекомендували себе як надійні позичальники. Особливу увагу банк приділяє розробці спеціальних програм для фінансування АПК, спрощуючи агроклієнтам доступ до передової сільськогосподарської техніки та обладнання, проведення заходів із енергозбереження”.

Для більш детальної консультації та оформлення кредитних продуктів підприємці можуть звернутись до будь-якого відділення Сумської філії ПриватБанку, або за телефоном 0505333548.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: