СумБуд

Для расклейщиков политической рекламы в Сумах правила не существуют + ФОТО

Суспільство | 08:40, 18.09.2015
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Листівки формату А3 без вихідних даних але з символікою Радикальної партії з’явилися на стовпах, парканах, стінах будинків  16 вересня.

 

На листівках є напис: «ЛЯШКО РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ПАРТІЯ НАРОДНОЇ ПЕРЕМОГИ». Спостерігачі ОПОРИ зафіксували їх на наступних вулицях обласного центру: Харківська, Горького, Сумсько-Київських дивізій, Прокоф’єва.

 

 

 

Спроби отримати коментар щодо появи цих листівок у обласному осередку Радикальної партії Олега Ляшка виявилися марними. Голова осередку Лілія Ричкіна сказала, що не знає про ці листівки та пообіцяла уточнити в однопартійців. У подальші дзвінки голова осередку не відповідала.

 

Нагадаємо, ОПОРА раніше повідомляла про те, що в Сумах офіційні місця для розміщення передвиборної агітації хоча й визначені, але не були вчасно обладнані належним чином.

 

Розміщення листівок у не відведених для цього місцях є порушенням статті 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях громадянином – тягнуть за собою накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян». Крім цього маємо порушення основних положень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Сумської міської ради «Про Правила благоустрою міста Суми».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: