метизная компания

Дмитро Костєнніков: «Державна міграційна служба України у Сумській області продовжує збільшувати надходження до бюджетів»

Суспільство | 11:52, 2.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це розповів начальник Управління ДМС України в Сумській області Дмитро Костєнніков. У Державній Міграційній службі України у Сумській області спостерігається збільшення надходження коштів до бюджетів різних рівнів за надання адміністративних послуг з міграційних питань.

«Відтак, станом на 25 лютого 2020 року, до державної та місцевих скарбниць надійшло близько 6,9 мільйона гривень, що на 33% більше, ніж за аналогічний період минулого року (більше 4,6 мільйона гривень)», – зазначив Дмитро Костєнніков.

Разом з цим, з територіального підрозділу Сумського міського відділу надійшло близько 3 мільйонів гривень, що на 24% більше ніж за аналогічний період минулого року. З Конотопського міського відділу близько 600 тисяч гривень, що на 48% більше ніж за аналогічний період минулого року. З Шосткинського міського відділу майже 487 тисяч гривень, що на 36% більше ніж за аналогічний період минулого року. З Охтирського міського відділу 411 тисяч гривень, що на 30% більше ніж за аналогічний період минулого року. З Глухівського міського відділу 357 тисяч гривень, що на 53% більше ніж у попередньому періоді.

«Найчастіше жителі Сумщини звертаються за отриманням таких адміністративних послуг як: оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон», – зазначив посадовець.

Нагадаємо: в Управлінні Державної міграційній служби України у Сумській області функціонує 19 територіальних підрозділів, що працюють з вівторка по п’ятницю з 9 до 18 години; у суботу з 9 до 16:45. Отримати консультацію щодо порядку надання адміністративних послуг з міграційних питань можна також за телефоном «гарячої лінії» Управління 61-01-55.

Варто зазначити, що згідно діючого законодавства, переважна більшість коштів від надання адміністративних послуг зараховується до місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: