метизная компания

Дмитро Костєнніков: Протидія нелегальній міграції – пріоритетний напрям діяльності Управління ДМС

Суспільство | 18:44, 19.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

16 березня в Україні розпочався практичний етап цільових заходів з перевірки дотримання міграційного законодавства на території нашої держави іноземцями та особами без громадянства під умовною назвою «Мігрант».

«Протидія нелегальній міграції є одним з пріоритетних напрямків діяльності, як ДМС України вцілому, так і Управління в Сумській області, зокрема. Особливості територіального розташування Сумщини змушують нас бути більш пильними та організованими в даному напрямку роботи, адже кількість встановлених фактів порушень іноземними громадянами законодавства України на території нашої області в сфері міграції системно збільшується, в тому числі, і за рахунок таких, за якими встановлено перетин іноземцями державного кордону поза пунктами пропуску», – інформує Дмитро Костєнніков, начальник Управління ДМС України  в Сумській області.

З 16 березня по 16 квітня на Сумщині зафіксували 128 випадків порушень законодавства про правовий статус іноземців та ОБГ. За ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) – 94; за ст. 203-1 КУпАП (Невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну) – 1; за ст. 205 КУпАП (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) – 31; за ст. 206 КУпАП (Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг) – 2.

Загальна сума накладених адміністративних стягнень становить 187 595 грн.

Дмитро Костєнніков, начальник управління ДМС у Сумській області також повідомив:

«Стосовно 63 нелегальних мігрантів прийнято рішення щодо їх примусового повернення до країни походження; стосовно 6-ти таких осіб прийнято рішення про примусове видворення, 4-х з яких вже видворено за межі території України, 2-х поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців для проведення процедури ідентифікації; стосовно 43-х порушників міграційного законодавства прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України термінами від 3 до 10 років».

Зазначимо, до операції «Мігрант» в області залучено працівників Нацполіції, Держприкордонслужби, УСБУ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: