СумБуд
метизная компания

ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» запрошує на навчання

Суспільство | 10:36, 14.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Людина 21 століття…Яка вона?

Сучасна, комунікабельна, рішуча, модна, упевнена в собі та завжди досягає поставлених цілей. Вона успішна. Має дружню родину та престижну професію. Щоб мати роботу до душі, слід правильно вибрати професію. Професія – це та основна точка відліку, з якої починається свідоме, діяльнісне життя кожної людини. Вдалий вибір професії – це запорука того, що матимеш у дорослому житті необхідні знання, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Причетність до такої справи – велика честь і велика відповідальність. ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти” – це одночасно і заклад з багаторічною історією, і сучасна платформа професійної освіти. Педагоги центру постійно працюють над вивченням ринку праці, щоб навчати молодь лише сучасним, перспективним, конкурентноспроможним професіям. Уже багато років поспіль експерти з працевлаштування стверджують, що на ринку праці затребувані представники саме робітничих професій. Перш за все цінуються фахівці професійно підготовлені, мобільні, енергійні, умотивовані, готові вивчати нове. Традиційно ринок праці потребує людей робітничих професій: зварників, слюсарів-ремонтників, кухарів, оператор з обробки інформації тощо. Саме таких престижних фахівців своєї справи навчає наш заклад.

Шановні випускники 9, 11 класів та їх батьки!

ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти” здійснює у 2020-2021 навчальному році набір на підготовку з таких професій:

після 9 класу
– кухар; кондитер;
– оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; асистент референта;
– слюсар-ремонтник; електрозварник ручного зварювання;

після 11 класу
– оператор комп’ютерного набору; монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування;
– електрогазозварник.

Навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу: навчальні кабінети, сучасні виробничі майстерні, навчально-практичний центр з підготовки слюсарів, басейн, безкоштовний  гуртожиток. У закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти, професії кваліфікованого робітника та всебічного розвитку особистості.

Вступ до закладу здійснюється без іспитів, без ЗНО.

Приймальна комісія поки працює в дистанційному режимі, але всю інформацію можна отримати на сайті нашого центру http://shtc-pto.sumy.ua/ Пропонуємо вам заповнити електронну заяву за посиланням http://shtc-pto.sumy.ua/index.php/zayava

Ми в  Facebook  https://www.facebook.com/ДНЗ-Сумський-хіміко-технологічний-центр-ПТО-108607713957019/

Ми в Instagram https://www.instagram.com/shtc_pto.sumy.ua/?hl=uk

Наша адреса: м. Суми, вул. Прокофєва, 38.

Вам завжди будуть раді в нашому закладі!

 

 

 

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: