метизная компания

До бюджету Сумської області надійшло понад 200 мільйонів гривень

Суспільство | 19:14, 22.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 21 лютого 2019 року до бюджету Сумської області надійшло 214,3 млн. гривень субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

На допомогу у зв’язку з вагітністю і пологами спрямовано – 1,2 млн. гривень, на допомогу при усиновленні дитини – 0,3 млн. гривень, допомогу при народженні дитини – 58,9 млн. гривень, допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 9,4 млн. гривень, на дітей одиноким матерям – 33,4 млн. гривень, тимчасову державну допомогу дітям – 0,3 млн. гривень, малозабезпеченим сім’ям – 52,2 млн. гривень, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 41,8 млн. гривень, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд – 7,6 млн. гривень, по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу – 8,2 млн. гривень, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 0,7 млн. гривень, щомісячну компенсаційну виплату непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 0,3 млн. гривень.

Субвенції з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету отримано з державного бюджету 4,7 млн. гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: