метизная компания

До оборони Сумщини залучаються безробітні

Війна, Суспільство | 16:22, 28.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила Сумська обласна рада.

“Постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2011 №753 (зі змінами від 21.06.2022 №716) затверджені основні положення організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, на підставі якої прийнято Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.09.2022 №314-ОД «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у Сумській області». Відповідні розпорядження прийняті головами 5-ти районів (РДА) Сумської області”, – йдеться у повідомленні.

У постанові Кабміну визначено, що участь у суспільно корисних роботах можуть приймати громади, на території яких не ведуться бойові дії та залучаються зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені.

До участі в зазначених роботах планується залучити 27 територіальних громад області, працевлаштувати майже 500 зареєстрованих безробітних, використати на ці цілі 7,2 млн. грн. Роботи будуть виконуватись протягом вересня – листопада.

Станом на 28 вересня поточного року територіальними громадами області прийнято 10 рішень про організацію суспільно корисних робіт, на проведення яких укладено 12 договорів. Працевлаштовано 103 особи, які залучаються до таких видів робіт: будівництво та ремонтно-відновлювальні роботи захисних споруд та споруд спеціального призначення, створення найпростіших укриттів, облаштування підвальних приміщень під укриття, розбір завалів, ремонт приміщень, надання допомоги населенню, інвалідам, дітям, громадянам похилого віку, вантажно-розвантажувальні роботи, заготівля дров для опалювального сезону військовим та населенню.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: