СумБуд
SMR
метизная компания

До Сумщини надійшло 3 989 комплектів «Пакунок малюка»

Суспільство | 22:27, 11.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Заступниця директора обласного Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка розповіла в ефірі одного з телеканалів про реалізацію на Сумщині пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» та можливість батьків отримати «Бебі-бокси».

За словами Людмили Мусіяки, до Сумської області упродовж січня-жовтня 2020 року надійшло 3 989 комплектів одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», що передані до пологових будинків. Залишок пакунків на початок року становив 702 комплекти.

Станом на 1 листопада 2020 у пологових будинках та структурних підрозділах з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад області видано 4 655 одиниць одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». Залишок становив 36 одиниць: м. Ромни – 14 шт., м. Глухів – 16 шт, м. Кролевець – 6 шт.

На сьогодні в області реалізується пілотний проект з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Проект монетизації дозволяє: вибрати самостійно перелік товарів, що можна придбати, та робить його значно ширшим, ніж це передбачено для натуральної допомоги «пакунок малюка»; врахувати індивідуальні потреби кожної дитини, зокрема, особливості її фізичного розвитку; кошти грошової компенсації витратити протягом року, тобто використати у період, коли сім’я найбільше їх потребує; будь-якому закладу торгівлі приєднатися до пілотного проекту та бути включеним до Реєстру, розміщеному на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики тощо.

В області на минулому тижні 182 особи звернулися із заявою щодо призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», призначено компенсацію 109 особам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: