ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

До Сумського прикордонного загону прибули курсанти Національної академії ДПСУ

Суспільство | 16:39, 3.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

П’ятдесят курсантів першого курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибули для практичної підготовки на ділянку відповідальності Харківського та Сумського прикордонних загонів.

Набуття практичного досвіду на кордоні – важлива складова підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників.
Сьогодні першокурсники факультету безпеки державного кордону Національної академії Держприкордонслужби України прибули в органи охорони державного кордону для проходження практичної підготовки у прикордонних підрозділах. Для курсантів першого курсу цей виїзд є першим та ознайомчим.

Мета практичної підготовки – поглиблення і закріплення теоретичних знань на практиці, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь набутих під час вивчення матеріалу на першому курсі навчання. Отже, протягом цього місяця майбутні офіцери-прикордонники ознайомляться з відділеннями інспекторів прикордонної служби, ділянками відповідальності підрозділів, їх основними завданнями, а також з посадовими інструкціями та службовою документацією. Першокурсники будуть брати участь у службових нарадах, заняттях з особовим складом, залучатимуться до контролю за несенням служби прикордонними нарядами на ділянці підрозділів. Курсанти використовуватимуть екіпірування та застосовуватимуть засоби посилення прикордонних нарядів, а головне – нестимуть службу з охорони державного кордону в усіх видах прикордонних нарядів та братимуть участь у підготовці змін прикордонних нарядів.

Останній день практичної підготовки буде присвячений підбиттю підсумків та оціненою кожного курсанта за результатами його діяльності, а по прибуттю до академії першокурсники захищатимуть свої звіти практичної підготовки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: