метизная компания

До уваги сумчан: що подивитись на вихідних

 Поділитися

Поділитися в

На вихідних не знайти ліпшого заняття, ніж перегляд цікавих фільмів за чашкою гарячого чаю, особливо, коли на вулиці так холодно.

Ми зібрали для вас 10 фільмів, які стануть у пригоді осінніми вечорами. 

Солодкий листопад

Мелодрама «Солодкий листопад» із Шарліз Терон і Кіану Рівзом — один з найжалісливіших фільмів початку нульових. Трагічна історія взаємин цієї пари розвивається на тлі золотої осені, а Терон у кадрі показує, що затишний в’язаний кардиган — річ поза часом і тенденціями.

Душа

Чарівний, майстерний, дотепний, людяний, мудрий – великої душі мультфільм, і на менше не можна було сподіватися від Піта Доктера, творця “Вперед і вгору”. Втім, “Душа” справді пішла вперед і вгору, піднімаючись вище за попередній шедевр режисера, й так близького до стратосфери.

Далеко від раю

«Далеко від раю» — це історія про жінку (Джуліанна Мур), яка дізнається, що її чоловік — гомосексуал, і намагається його вилікувати. Відбуваються події фільму в США 1950-х — консервативному й суворому суспільстві. Осінь у цій драмі особливо чарівна, а образ головної героїні надихне на експерименти в дусі післявоєнної моди.

Ностальгія

 Ностальгія – це туга за минулим, що так часто переслідує людей осінніми вечорами. Ніхто не зміг би передати цей стан так точно і гарно, як Тарковський. Фільм розповідає про російською поета, Андрія Горчакова, який мандрує Італією з метою дослідження життя російського композитора 18-го століття. Ця історія про змучені душі, які не можуть знайти свого місця в цьому світі. Варто пам’ятати, що Тарковський розглядав кіно не як “розвагу”, а як вид мистецтва. І цей фільм зі своїми неквапливими, хвилюючими кадрами – великий твір мистецтва.

Всі люблять китів

Ця картина заснована на реальних подіях, що робить її ще більш цінною для перегляду. Фільм розповідає історію трьох китів, які застрягли біля невеликого містечка, оточеного льодом. Весь світ об’єднався, щоб врятувати тварин. Це історія про доброту і справжні цінності.

Розправ крила

Надихаюча історія про хлопчика, який рятував рідкісний вид гусей. Цей фільм заснований на реальних подіях, що робить його перегляд ще більш захоплюючим. Це історія про те, як хлопчик, захоплений гаджетами, зумів полюбити дику природу.

Пташиний короб 

Фільм виробництва США, режисерка з Данії, сценарій написано за одноіменною книгою Джоша Малермана. Це справді фільм жахів, але такий, який можна подивитися і тим, хто не люблять цього жанру. Там нема кровавого місива з бензопилою чи блідих дівчат з довгим чорним волоссям, які вилізають з водостоку. Є багато напружених моментів, коли ви будете боятись разом з героями. Адже страх невидимого ворога і загрози, на яку небезпечно дивитися очима – теж дуже лоскоче нерви. Постапокаліптичний варіант нашого світу у цікавому сюжеті.

Академія Рашмор

У фiльмi йдeться прo iстoрiю eксцeнтричнoгo стyдeнтa, Maксa Фiшeрa, aбсoлютнo блискyчoгo пeрсoнaжa, який нaмaгaється знaйти свoє мiсцe в свiтi aбo зa дoпoмoгoю зaхoплюючих пoзaшкiльних зaхoдiв, aбo вдaючи, щo вiн син нeйрoхiрyргa … Maкс – спритний, aмбiтний, трoхи бyнтiвний хлoпeць. І oсь oднoгo дня oсiнньoгo сeмeстрy вiн примyдряється пoтoвaришyвaти з зaмoжним прoмислoвцeм i виявити, щo y них oбoх є рoмaнтичнi пoчyття дo прeкрaснoї вчитeльки пoчaткoвoї шкoли. У фiльмi пeрeтинaються нaйнeспoдiвaнiшi пeрсoнaжi в нeймoвiрнo смiшних i звoрyшливих сцeнaх. Цe, нaпeвнo, oдин iз нaйбiльш дyшeвних oсiннiх фiльмiв.

Мій кузен Вінні

Хай вас не бентежить те, що фільм 1992 року. Для декого ця цифра – це рік його народження)). Але фільм «Мій кузен Вінні» – це чудовий приклад того, що якісний гумор ніколи не втрачає своєї актуальності. Усе в цьому фільмі класне – від акторів до діалогів. Акторка Маріса Томей (яка грає подругу головного героя) заслужено отримала Оскар за свою гру. Тому, якщо вам необхідно терміново підняти настрій – перегляньте цю стрічку!

Від дзвінка до дзвінка

Ця стрічка сподобається чоловічій частині аудиторій, але і дівчат фільм не залишить без емоцій. Тому це хороший варіант, коли ви у парі сперечаєтесь, який фільм для перегляду обрати. Загалом цей фільм вражає! Багато речей про які десь чув, але бачиш вперше. Чудова гра акторів, сценарій, сюжет, якщо цей фільм описати двома словами, то це будуть «дуже цікавий». Загалом, ця британська стрічка зібрала велику кількість нагород. І як усе європейське кіно, вона певним чином відрізняється від солодкавого Голівуду. Дві години вашого життя не будуть втраченими, а ви ще довго будете рекомендувати його своїм знайомим до перегляду.

Приємного перегляду!

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: