СумБуд
метизная компания

До уваги сумчан, які отримують державну допомогу на дітей

Суспільство | 22:02, 20.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Департамент соцзахисту населення нагадує, що у січні 2020 року, одиноким матерям потрібно підтвердити права на отримання державної соцдопомоги на дітей на наступний термін.

Про це повідомляє сайт мерії.

Це стосується тих громадян, яким було призначено допомогу з 1 липня 2019 року.

Нагадуємо, що допомога на дітей одиноким матерям призначається з місяця, у якому було подано заяву з усіма необхідними документами і виплачується протягом 6 календарних місяців. Кожні 6 місяців розмір допомоги підлягає перегляду згідно доходів родини.

Також зауважимо, що Допомога надається у розмірі, котрий дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на 1 особу за попередні 6 місяців (з 01.01.2020 розмір прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років складає 1779,00 грн, для дітей віком від 6 до 18 років – 2218,00 грн).

Для призначення державної допомоги потрібно надати заяву та всі необхідні документи до Громадської приймальні департаменту за адресою: вул. Харківська, 35, каб. 135. Багатоканальний телефон для отримання консультацій та запису на прийом: 788-888.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: