До уваги сумчан: змінити місце голосування на парламентських виборах можна тільки до 15 червня
Поділитися в
Копіювати посилання

Виборці, які голосують за межами свого округу, зможуть проголосувати тільки в загальнодержавному окрузі, передає lb.ua
Виборці можуть подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування до 15 липня включно. Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на своїй сторінці в Фейсбуці.
“Кожен охочий скористатися своїм правом проголосувати 21 липня має подати заяву до органів ведення державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце голосування. Зробити це можна до 15 липня включно. Для виборців, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території, достатньо паспорта з відповідною реєстрацією. Для всіх інших доведеться додати підтверджуючі документи, що ви дійсно будете в день голосування в тому місці, де хочете проголосувати”, – написала Сліпачук.
За змішаною системою виборів під час голосування будуть видавати два бюлетені – для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі.
“Тому якщо будете перебувати за межами свого округу, ви зможете проголосувати тільки в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі”, – додала вона.
Нагадаємо, 24 травня почалася виборча кампанія на дострокових виборах Верховної Ради. Парламент був розпущений указом 6-го президента Володимира Зеленського 21 травня.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!