СумБуд
метизная компания

До відома сумчан, які під час війни виїхали за межі України

Суспільство | 21:39, 2.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Верховний Суд переклав українською та публікує тексти Директиви про тимчасовий захист 2001/55/EC від 20 липня 2001 року та Рішення Ради ЄС 2022/382 від 4 березня 2022 року, яким вона була активована для України:

👉Директива за посиланням – https://cutt.ly/cDCXH2E

👉Рішення за посиланням – https://cutt.ly/WDCXgh1

Нагадаємо, тимчасовий захист включає право на житло, освіту, роботу, соціальне забезпечення, медичну допомогу, але скористатися цими правами можна після реєстрації в обраному місці проживання в будь-якій країні ЄС (лише в одній). Статус встановлюється на один рік і може бути продовжений ще на два роки, у разі зміни ситуації в Україні може бути припинений.

Про переваги правового режиму тимчасового захисту в європейських країнах для українських переселенців, порівняно з перебуванням у статусі туриста чи отриманням статусу біженця, розповідала суддя Верховного Суду Олена КІБЕНКО– 👉https://cutt.ly/bDCCwOg

Звертаємо увагу, що Директива та Рішення Ради ЄС про її активацію для українців встановлюють лише мінімальні стандарти захисту, які має забезпечити кожна країна. Тому громадянам обов’язково необхідно вивчити законодавство тієї країни ЄС, у якій вони планують залишитися.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: