Допомогти встановити особу людини, яка причетна до бійки в Конотопській міськраді, просить поліція (ФОТО)
Поділитися в
Копіювати посилання

26 липня, в місті Конотоп відбулася чергова, двадцять шоста, сесія Конотопської міської ради, під час якої сталися чисельні конфлікти та словесні перепалки між присутніми політичними опонентами. В ході цих сутичок вчинилась бійка. Постраждали 12 працівників поліції, 9 цивільних осіб, з яких 1 депутат та 1 журналіст.
Правоохоронці встановлюють особу, яка приймала участь у цих сутичках та звертаються з проханням за допомогою до небайдужих громадян.
Якщо Вам відомий цей чоловік, зображений на фото, повідомте про це до Шосткинського відділу поліції або телефонуйте за номером 067 540 61 39.
“Звертаємось до громадян з проханням допомогти встановити особу людини, яка зображена на фотокартках”, – йдеться у повідомленні Валерія Строкача, начальника Шосткинського відділу поліції.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!