метизная компания

Доступно про реформу: «ЕНЕРА СУМИ» отримала від НКРЕКП інформаційні буклети для розповсюдження серед споживачів електроенергії

Суспільство | 12:06, 11.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг розробила інформаційні буклети про основні аспекти запровадження нової моделі ринку електричної енергії. Ці роз’яснювальні матеріали НКРЕКП надала ліцензіатам з розподілу та постачання електроенергії, у тому числі й ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» як постачальнику універсальних послуг.

Постачальна компанія «ЕНЕРА СУМИ» отримала більше тисячі примірників буклетів на різноманітну тематику. У друкованій продукції, яку поширюватимуть серед споживачів електроенергії, подана інформація про зміни, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії».

15

16

17

18

19

20

21

22

13

14

Зокрема, що саме передбачає реформа ринку електричної енергії, як змінити електропостачальника, у який спосіб можна отримати компенсацію за недотримання стандартів якості надання послуг із електропостачання, яким чином побутові та непобутові споживачі мають розраховуватися за спожиту електричну енергію тощо.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Ознайомитися із інформаційними матеріалами споживачі зможуть у центрах обслуговування клієнтів ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». ЦОК є у кожному районі Сумщини. Адреси і графіки роботи – доступні на нашому сайті.

Інформаційно-довідкова телефонна лінія НКРЕКП – 044-204-70-72.

Надані інформаційні матеріали розроблено в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розвиток енергетичних ринків в Україні». Матеріали відображають думку їхніх авторів і не обов’язково відображають думку USAID та Уряду Сполучених Штатів Америки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: