метизная компания

ДП «Охтирський КХП» планує збільшити обсяги помелу житнього борошна до 2 тис. т на місяць

Суспільство | 09:30, 24.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У попередніх публікаціях «На «Охтирському КХП» виплачено 5 млн. грн. заборгованості по заробітній платі», «Охтирський КХП збільшив об’єми помелу муки з 50 до 800 тон на місяць» та «ДП «Охтирський КХП» з оптимізмом зустрічає Новий 2022 рік» журналіст сайту «ОхтиркА online» детально розповів про те, як стратегічному підприємству регіону вдалося вибратися із глибокої боргової ями, виплативши повністю зарплатню, податки та заборгованість за спожиті енергоносії. У даній статті мова піде про найбільший скарб комбінату – його працівників, які щодня дбають про безперебійну роботу КХП та про нарощення його економічного потенціалу.

Велика частина успіху злагодженого функціонування кожного підприємства залежить від фаховості керівника. До квітня 2021 року на Охтирському КХП за півроку було змінено семеро директорів, що не кращим чином позначилося на діловій репутації закладу. Але після призначення за результатами чергового конкурсу на посаду директора  ДП «Охтирський КХП» Олександра Миколайовича Полінського, комбінат нарешті знову розпростав «крила» – млин знову почав активно перемелювати жито в борошно, складські приміщення заповнилися збіжжям поклажедавців, а виробничо-технічна лабораторія, яка є атестованою, оснащеною новітнім обладнанням та приладами, здійснює точні та якісні аналізи зернових культур та іншої продукції.

Олександр Полінський до призначення на посаду  директора «Охтирського КХП»  тривалий час займав керівні посади на підприємствах аграрної сфери та допоміг відродити не один занедбаний, та, здавалося б, вже без надії на відродження, комбінат хлібопродуктів.  Двадцять років тому Олександр Миколайович був директором «Хлібної бази 78 ДАК Хліб України», яка дісталося йому у занепаді, з величезними боргами. Проте за сезон керівнику вдалося збільшити обсяги зберігання зернових з 2,6 тис. т до 127 тис. т. , а це аж  35 залізничних рухомих складів пшениці, кукурудзи і соняшника.

У 2004 році міністр призначив його директором Аграрної біржі, яку фахівець своєї справи створив з нуля. З 2006 року працював заступником голови правління Державної акціонерної компанії «Хліб України», а ще згодом – першим заступником голови правління ДАК «Хліб України». Тож за плечима у Олександра Полінського чималий досвід керівництва та реанімації доведених до банкрутства недалекоглядною кадровою та економічною політикою підприємств.  І «Охтирському КХП» пощастило з новим керівником, практичні навички та рішучість якого вже вивели комбінат на новий рівень діяльності.

За минулий рік підприємству вдалося збільшити помели  житнього борошна у 16 разів. І це тільки початок, – стверджує головний економіст підприємства Надія Іванівна Єгунова. Досвідчений спеціаліст понад 35 років свого життя присвятила роботі на КХП. Зараз до щоденних обов’язків Надії Іванівни входить планування та проведення економічного аналізу діяльності підприємства, контроль за виконанням договірних відносин, напрацювання нових поклажедавців та формування конкурентоздатних тарифів на послуги з прийому, зберігання, сушіння та відвантаження зернових культур.

-У 2022 році плануємо на 100 % завантажити житом елеваторні потужності. Також є наміри збільшити у 2 рази в порівнянні з минулим роком об’єми помелу житньої борошна, вийшовши на показник роботи млина 2000 тон на місяць, – ділиться з нами планами на новий 2022 рік Надія Єгунова. – Зараз цей показник складає 1 тис. 100 т борошна на місяць. Одним з найбільших наших контрагентів, який замовляє послугу помелу борошна житнього, є підприємство «Продагроком».

Ще одним нашим досягненням є погашення в повній мірі заборгованості із заробітньої плати. Тобто 103 працівники Охтирського КХП отримали чесно зароблені кошти ще напередодні Новорічних свят. 9,2 тис. грн. – це розмір середньомісячної  зарплатні по підприємству.

Читайте продовження в наступних публікаціях.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: