метизная компания

ДП «Охтирський КХП» з оптимізмом зустрічає Новий 2022 рік

Суспільство | 08:33, 31.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Серед основних напрямів агропромислового комплексу Сумщини є вирощування та зберігання зерна. Впродовж останніх 4 років в області виробляється понад 4 млн. зернових культур та 1 млн. олійного насіння.

У регіоні щороку будуються нові елеваторні потужності та модернізуються вже існуючі. На Сумщині послуги з приймання та зберігання зерна надають 42 елеватори, місткість яких становить 2 838 тис. тонн, з них 12 – це потужності сільгосппідприємств – на 676 тис. тонн. Існуюча місткість елеваторів у повній мірі забезпечує потреби сільгоспвиробників щодо приймання та належного зберігання зернових культур.

«ОхтиркА  online» не обходить увагою місцеві переробні підприємства, які піднімають економічний потенціал регіону, наповнюють місцевий бюджет та створюють робочі місця для охтирчан. Одним з стратегічно важливих локомотивів аграрної галузі Охтирщини є ДП «Охтирський КХП», який вже понад 22 роки надає послуги з приймання, зберігання, сушіння, очищення та навантаження зерна на автомобільний та залізничний транспорт за тарифами, які є на рівні середніх по елеваторах області.

В попередніх матеріалах «На «Охтирському КХП» виплачено 5 млн. грн. заборгованості по заробітній платі»“Охтирський КХП збільшив об’єми помелу муки з 50 до 800 тон на місяць”  ми писали про те, що через недалекоглядні кадрові рішення Державного агентства резерву України на підприємстві часто змінювалося керівництво.  Але вісім місяців тому «Охтирський КХП» нарешті отримав фахового керівника – ним став екс-директор «Хлібної бази 78 ДАК Хліб України» та Аграрної біржі, в минулому  перший заступник голови правління ДАК «Хліб України»  Олександр Миколайович Полінський. І до кінця року підприємству вдалося виплатити чималі борги в сумі 5 млн. грн. по заробітній платі, податкові платежі в сумі 600 тис. грн. та розрахуватися за спожиті комунальні послуги. Фаховий керівник, чий досвід дозволив вивести підприємство з боргової ями, вдихнув у комбінат нові сили для збільшення економічного потенціалу та розвитку. І як результат, довіра поклажедавців зростає з кожним днем.

Зараз у підприємства є всі передумови для економічного зростання в наступному році. Адже потужності ДП «Охтирський КХП» становлять 78 тис. тонн – це два елеватори місткістю 43 і 10 тис. т та наявні складські приміщення місткістю 25 тис. т зерна. Кожна із складських одиниць обладнана зерносушаркою і обладнанням по очищенню зерна. ДП «Охтирський КХП» має змогу приймати за добу 1500 тонн зернових культур автотранспортом та 600 тонн залізничним транспортом. Технічні можливості елеватора дозволяють приймати 2 зернові культури одночасно. Потужність відвантаження зерна становить 400 тонн за добу автотранспортом і 700 тонн залізничним транспортом.

ДП «Охтирський КХП» є активним учасником державних програм форвардних закупівель зерна та з оптимізмом дивиться у майбутнє, на горизонті якого видніється налагодження співпраці з сільгоспвиробниками,  завантаження елеватора і млина сировиною та отримання  стабільного доходу від  наданих послуг по зберіганню та переробці зерна.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: