СумБуд
SMR
метизная компания

Друга вища освіта у СНАУ – комплексний підхід до формування професійної компетентності

Суспільство | 14:51, 9.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як правило, рішення вступати до університету вдруге або втретє приймають люди, котрі або вирішили кардинально змінити свою професію, або ж відчувають недостатність отриманих раніше знань. Якщо ж ви є одним з таких людей, зараз саме час діяти. Адже друга хвиля вступної кампанії у Сумському національному аграрному університеті у самому розпалі. І не варто хвилюватися, що друга хвиля – це щось додаткове, другорядне. Це абсолютно не так.

По-перше, варто взяти до уваги, що уся вступна кампанія цього року є не такою, як у попередні роки.

Практично всі її етапи зсунулися через пандемію коронавірусу, що огорнула світ. По-друге, вже багато людей скористалися можливістю вступити саме у другій хвилі. Щороку близько 15% вступників СНАУ приходять саме з другої хвилі.

Які ж переваги другої вищої освіти у Сумському НАУ?

1. Перша і головна перспектива, яку відкриває освіта у СНАУ це можливість отримати нову високооплачувану роботу в компаніях-партнерах вишу таких як «Глобино», Kernel, ІМК, тощо. Заробітна плата у таких компаніях стартує від 15 тис. грн, а співробітники з якісною освітою потрібні завжди.

2. Поряд із професійними навичками частою вимогою роботодавців є високий рівень розвитку так званих soft skills. Це особисті риси, які можуть значно підсилити професійність кандидата на ту чи іншу посаду. Так, у СНАУ ви можете посилити свої комунікаційні компетентності у щорічній медіашколі, покращити навички пошуку необхідної інформації завдяки доступу до міжнародних наукометричних баз та бібліотек провідних вишів України та світу, розвинути знання сучасних технологій у надсучасних лабораторіях з інноваційним обладнанням. А готуючи курсові, дипломні роботи чи наукові статті ви суттєво покращите свої навички працювати з великими обсягами інформації. Це суттєво посилить вашу вартість на ринку праці.

3. Оскільки на другу вищу освіту вступають, зазвичай, люди, які працюють, у СНАУ створені всі можливості для того, щоб навчання відбувалося за зручним графіком. Ви можете вступити на денну чи заочну форму навчання, оформити індивідуальний графік або складати предмети дистанційно через спеціальну платформу moodle. До того ж ви завжди можете прийти на індивідуальну консультацію до викладача. Відтак, по суті, ви навчаєтесь тоді, коли вам зручно. Головне вчасно проходити контрольні тестування та модулі.

4. Не менш важливою у прийняті рішення про вступ є ціна навчання. Зрозуміло, що далеко не у всіх буде можливість вступити на бюджет, адже кількість місць державного замовлення досить обмежена. При цьому СНАУ має одну з найнижчих цін на навчання в регіоні за широким переліком спеціальностей. Водночас завдяки участі у багатьох міжнародних проєктах та співпраці з аграрним бізнесом університет має змогу надавати максимально комфортні умови для навчання та проживання студентів.

Тож якщо ви вже відчули потребу покращити свої професійні навички, змінити професію чи присвятити життя науці, не відкладайте здійснення мрії на наступний рік. Вступайте до одного з кращих університетів країни вже зараз! Друга хвиля вступної кампанії у СНАУ триватиме до 16 листопада.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: