метизная компания

Два рятувальних автомобілі надійшли до Тростянця від ірландської пожежної служби

Суспільство | 09:14, 13.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про війну в Україні знають в більшості країн світу, люди різних національностей, професій, віросповідань щиро співчувають українцям і мають велике бажання допомогти.

Перейнялися проблемами українців, дізнавшись про страшні руйнації, безповоротні людські та матеріальні втрати, жителі невеличкого туристичного міста Кілкенні (Ірландія). Першими відгукнулися місцеві підприємці та рятувальники. Організацію допомоги взяла у свої руки Маргарита Маліна – українська волонтерка в Ірландії.

Пожежна служба міста Kilkenny, яку очолює Ray Regan, вирішила спрямувати до України гуманітарну допомогу через авторитетних підприємців – братів Jon and Rory Dennehy.

Гуманітарний вантаж з Ірландії, в тому числі й рятувально-аварійні автомобілі укомплектовані усім необхідним обладнанням, спочатку був доставлений до міста Львів. А вже до перенаправлення рятувальних авто саме до нашого Тростянця мають безпосереднє відношення волонтер-координатор Максим Короненко (м. Львів) та волонтер Іван Систеров (м. Харків).

Максим Короненко розповів: «Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчинов, з яким я консультувався, вказав мені саме на місто Тростянець, як на місто, яке потребує допомоги, бо пережило тридцятиденну окупацію, було пограбоване російськими окупантами та частково зруйноване. Зустрівшись з Тростянецьким міським головою Юрієм Бовою, вирішили всі питання щодо оформлення документації й транспортування.».

Маємо впевненість, що рятувальні автомобілі з Ірландії слугуватимуть на користь Тростянецькій громаді, допоможуть рятувати життя людей, адже війна триває й небезпека нікуди не зникла.

Міський голова Юрій Бова від імені усієї Тростянецької громади висловлює щиру вдячність всім небайдужим громадянам ірландського міста Kilkenny, українським волонтерам, кампанії по збору гуманітарної допомоги From Safe Harbor for Ukraine.

Тростянецька міська рада

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: