метизная компания

Дитячі ігрові комплекси і LED світильники: що цього року планують зробити у міському парку ім. І.М. Кожедуба?

Суспільство | 17:34, 4.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

12 липня на сайті електронних звернень сумчанин Козловський Руслан Володимирович зареєстрував петицію: “Зробити парк Кожедуба рівнем парку Горького у Харкові”

“Прошу Вас зробити повну реконструкцію парку Кожедуба. Встановити нові, сучасні атракціони, парк розділити на вікові локації. Давайте зробимо парк за прикладом парку Горького у Харкові, територія парку дозволяє все це зробити. Або виділити місце для створення нового сучасного парку. Потрібне потужне фінансування, а не приватні підприемці зі своїми дешевими атракціонами у парку. На даний час, парк Кожедуба не користується попитом, у населення нашого міста едина локація це фонтани біля Щепкіна і все. Парки, сквери мають не дуже гарний стан. Багато батьків та школ везуть дітей до Харкова (дельфінарій, аквапарк, парк Горького з атракціонами, парк Шевченка, зоопарк Фельдмана), а потрібно щоб до нас приїжджали з інших міст. Давайте разом робити наше місто красивим і цікавим”, – написав чоловік.
Днями звернення отримало відповідь:

“За результатами розгляду Вашої електронної петипції “Зробити повну реконструкцію парку Кожедуба”, розміщеної на веб-порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2604), повідомляємо наступне.

В бюджеті Сумської міської територіальної громади на 2020 та 2021 роки передбачені видатки на Реконструкцію парку ім. І.М. Кожедуба. Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації по реконструкції міського парку ім. І.М. Кожедуба протягом 2020 та 2021 років вже виконуються роботи. Концепція реконструкції парку включає виконання реконструкції пішохідних тротуарів з асфальтобетонного покриття, зниження споживання електроенергії шляхом встановлення LED світильників зовнішнього освітлення, облаштування дитячих ігрових комплексів та санітарного модуля”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: