метизная компания

“ЕНЕРА СУМИ” і Укрпошта – нові сервіси для споживачів електроенергії

Суспільство | 12:07, 16.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

У період карантину “ЕНЕРА СУМИ” разом із Укрпоштою покращує обслуговування клієнтів і створює соціально важливі сервіси для жителів Сумщини. Аби визначити напрямки подальшої співпраці, директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК і керівник Сумської дирекції АТ “Укрпошта” Ігор СУМАРОКА організували робочу нараду. Під час зустрічі обговорили зміни в роботі поштових відділень, питання доставки рахунків і прийому платежів, а також додаткові послуги для споживачів електроенергії.

заголовок

Як зазначила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак, Товариство здійснює всі необхідні заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Для мінімізації особистих контактів і уникнення скупчень людей центри обслуговування клієнтів переведено на дистанційний режим роботи.

Разом з тим, навіть в умовах карантину актуальним залишається питання своєчасних розрахунків споживачів за надані їм послуги, що гарантує якісне і безперебійне електропостачання. Стратегічним партнером у цьому напрямку є АТ “Укрпошта”.

2

Листоноші здійснюють доставку рахунків за спожиту електроенергію, а поштові відділення – один із найпопулярніших пунктів прийому платежів, особливо серед людей літнього віку.Громадяни старше 60 років – у групі підвищеного ризику, тож потребують самоізоляції та мають залишатися вдома на період карантину. Здебільшого значна кількість таких громадян не є активними користувачами онлайн-сервісів і звикли розраховуватися за житлово-комунальні послуги в поштових відділеннях. До того ж, якщо це жителі віддалених сіл, навіть незалежно від віку, то вони не мають стабільного доступу до інтернету. Тому нині вкрай важливим є надання допомоги у задоволенні їхніх побутових потреб і запровадження нових можливостей для оплати рахунків за електроенергію та інших комунальних послуг, – наголосила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак.

За словами керівника Сумської дирекції АТ “Укрпошта” Ігоря Сумароки, у поштових відділеннях області, як і раніше, надають весь спектр послуг, у тому числі здійснюють прийом комунальних платежів, але з урахуванням карантинних обмежень.

ддд

Оператори працюють в захисних масках і рукавичках. Клієнти теж мають бути у засобах індивідуального захисту, не створювати черг і дотримуватися безпечної дистанції – орієнтиром є обмежувальна стрічка, нанесена на підлозі. Не потрібно перетинати жовту (сіру) лінію, якщо біля стійки обслуговується клієнт, варто підходити лише тоді, коли вікно вільне. Якщо черга, за можливості не треба заходити у відділення, необхідно почекати, поки кількість відвідувачів зменшиться, – зазначив Ігор Сумарока.

Завдяки експериментальному проєкту Кабінету Міністрів України, до реалізації якого долучилася Укрпошта, пенсіонери можуть розрахуватися за житлово-комунальні послуги, не виходячи з дому.

Провести оплату допоможуть листоноші, які обслуговують мешканців населених пунктів області. Щоб убезпечити клієнтів від шахраїв, працівники Укрпошти матимуть при собі робочі посвідчення і чекові книжки. Також можна замовити послугу з дистанційної оплати рахунків. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму на сайті Укрпошти або зателефонувати до контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9. У заявці вказується прізвище, ім’я, по батькові споживача, його адреса і контакти, – повідомив Ігор Сумарока.

Очільниця електропостачальної компанії “ЕНЕРА СУМИ” нагадала, що нині функціонує ще кілька сервісів для дистанційних розрахунків за електроенергію.

 

“ЕНЕРА СУМИ” закликає і заохочує споживачів не покидати домівки і користуватися для оплати рахунків за електроенергію мобільними додатками банків, системами інтернет-розрахунків (PortmoneEasyPay) або особистим кабінетом “ЕНЕРА СУМИ”. Одинокі непрацездатні громадяни і особи з інвалідністю мають можливість здійснити оплату через соцпрацівників, які їх обслуговують. Пенсіонери та громадяни, які отримують соцвиплати через банківські установи, можуть зателефонувати на “гарячу” лінію одного із 43-х уповноважених банків і надати інформацію про перелік ЖКП, які бажає оплатити дистанційно, та необхідні дані для оплати послуг з його рахунку”, – поінформувала Ірина Лошак.

 

Зручний спосіб піклуватися про рідних і близьких літнього віку, батьків, бабусь і дідусів, які живуть у віддалених селах – послуга з доставки переказів“З картки додому”. Під час карантину нею можна скористатися наступним чином: Ви перераховуєте кошти з картки, а листоноша доставляє готівку отримувачу прямо в руки. При отриманні коштів можна відразу здійснити комунальні платежі листоноші, – додав Ігор Сумарока.

Також директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” зауважила, для зручності споживачів інформацію про можливість оплати рахунків надрукують у платіжках.

Просимо споживачів дотримуватись вимог карантину і вчасно розраховуватися за електроенергію, обравши зручний для Вас спосіб. Закликаємо допомогти оплатити рахунки рідним, близьким чи сусідам похилого віку, замовити для них послугу дистанційної оплати або розповісти, як скористатися послугами листоноші, залишаючись вдома, – додала Ірина Лошак.

Якщо у споживачів виникають питання щодо нарахувань, показів лічильника електроенергії чи переоформлення документів – їх консультують дистанційно. Спілкування з фахівцями центрів обслуговування клієнтів відбувається телефоном або через інтернет. Контактні дані розміщені на вході до ЦОК, а також  опубліковані на сайті “ЕНЕРА СУМИ” і в рахунках відповідного району.

Крім того, звернення клієнтів приймаються кол-центром, інформаційно-консультаційним центром, на сторінках Товариства у соцмережах і в особистому кабінеті “ЕНЕРА СУМИ”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: