Евакуація з прикордоння Сумщини: співробітники ДСНС вивезли жінку з дитиною
Поділитися в
Копіювати посилання

28 березня евакуаційна група ДСНС «Фенікс», до складу якої входить офіцер-рятувальник громади, доставила в безпечне місце жінку та дитину.
На броньованому автомобілі фахівці ДСНС вивезли їх із Зноб-Новгородської громади та доправили до більш безпечної території.
Рятувальники закликають мешканців прикордонних громад не зволікати з евакуацією. Це допоможе зберегти життя, повідомили в ДСНС Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!