СумБуд
метизная компания

Фахівці АТ «Сумигаз» провели заміну 40 шафових газорегуляторних пунктів області

Суспільство | 14:30, 14.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Для підвищення рівня безпеки, надійної доставки газу з початку року «Сумигаз» здійснив реконструкцію 40 шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП). Зокрема, на заміну старим ШГРП у Лебедині, Свесі, Білопіллі, Путивлі, Дубов’язівці, Охтирці та ще 19 населених пунктах працівники АТ «Сумигаз» цьогоріч встановили сучасне обладнання виробництва RGC Production.

«Модернізація та реконструкція складових газорозподільних мереж – надзвичайно важлива, адже певна частина обладнання працює більше 15 років, – відзначає технічний директор АТ «Сумигаз» Микола Мурчич. – Це питання безпеки та якості надання послуг. Своєчасна сплата клієнтами за доставку газу є запорукою утримання газорозподільних мереж і споруд на них в належному стані».

У 2021 році інвестиції в газорозподільні мережі Сумщини перевищать 64 млн грн. АТ «Сумигаз» спрямує ці кошти на реконструкцію, модернізацію, ремонт газових мереж та споруд на них, електрохімічний захист та удосконалення обліку природного газу.

ДовідкаАкціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» єдина на території Сумської області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. Система газопостачання Сумщини – це 12 тисяч км газових мереж. Клієнтами компанії є понад 4 тисячі підприємств, установ і організацій та 386 тисяч сімей, що становить 75% від загальної кількості домогосподарств області. Річний обсяг розподілу складає близько 600 млн. м3 природного газу. АТ «Сумигаз» забезпечує робочими місцями 1,9 тис. працівників та належить до одного із найбільших платників податків у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: