ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області виявило шість місць стихійної торгівлі у Сумах

Суспільство | 14:36, 17.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області постійно вживає заходи щодо виявлення місць торгівлі з рук у невстановлених місцях на території Сумської області, зокрема, в обласному центрі.

За результатами проведення таких заходів виявлені факти стихійної торгівлі харчовими продуктами в м. Суми у наступних місцях:

1) територія агропродовольчого ринку по вул. Курська;

2) територія агропродовольчого ринку по вул. Інтернаціоналістів;

3) по вул. Прокоф’єва біля кафе «Рідне місто»;

4) по вул. Г. Кондратьєва навпроти будинку № 134;

5) по вул. Горького біля кіосків посадкових матеріалів;

6) по проспекту Шевченка біля будинку 24.

Відповідно до ст. 160 КУпАП за торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях передбачена відповідальність від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Згідно ст. 255 КУпАП повноваженнями щодо складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення наділені органи Національної поліції України та органи місцевого самоврядування.

Враховуючи зазначене та загрозу поширення смертельно-небезпечної хвороби COVID-19 серед мешканців міста Суми, відділом правового забезпечення направлені листи до Сумської міської ради та Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області щодо невідкладного вжиття заходів про недопущення подальшої стихійної торгівлі та притягненням винних осіб до визначеної законом відповідальності.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області попереджає, що стихійна торгівля – це торгівля без будь-яких супровідних документів, що гарантують безпечність та якість продукції та з грубим порушенням її умов зберігання. Придбання харчових продуктів з рук у невстановлених місцях, в умовах, які не відповідають санітарним вимогам, можуть обернутися лихом не лише для осіб, які придбали харчові продукти, а й для їхніх рідних і друзів. Харчові продукти, які реалізуються на стихійних ринках є потенційно небезпечними та непридатними до споживання людиною. Якщо людина отруїться такими продуктами харчування, то вона буде позбавлена можливості довести цей факт, оскільки розрахункові документи відсутні та відповідно не має даних про суб’єкта господарювання, якому можна пред’явити офіційні претензії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: