метизная компания

Федір Кузнєцов переїхав до Глухова з Лондону і навчає особливим технікам дихання, щоб бути здоровими (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство | 18:28, 13.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

39-річний Федір Кузнєцов – майстер мистецтва оздоровлюючого дихання, засновник техніки дихання formula.life («Формула життя») та розробник відповідного програмного забезпечення. За допомогою винайденого ним методу, він зміг взяти під контроль своє важке захворювання і безкоштовно ділиться досвідом, вчить людей, як вони можуть змінити своє життя за допомогою правильного дихання. З ним поспілкувалися і журналісти Шостка.INFO.

Як розповідає Федір, він більшу частину свого життя, з 10-річного віку, прожив за кордоном – у Данії, Англії. Довелося працювати і в Германії, Швейцарії, Франції… Ще в дитинстві хлопчик отримав психічну травму через розлучення батьків. У дорослому віці, хоча й жив у достатку й розкоші, у одному з найбагатших регіонів Великобританії – Белгравії, додались стрес, фізичне та моральне навантаження від майже цілодобової роботи й відповідальності, професійне «вигорання».

Багато років його мучили болі в спині, під ключицею, у плечі, які віддавали в ногу. Боліло так, що іноді не міг встати з ліжка. Обстеження і лікування у закордонних клініках, медичному інституті в Оксфорді не допомогли, як і суворі дієти, зниження ваги, відмова від шкідливих звичок, заняття спортом. Лікарі діагностували рідкісну форму ревматоїдного артриту.

Розумів, що характер його захворювання – психосоматичний, від отриманого ще в дитинстві стресу. Не вірив у ефективність медитацій, але спробував. Ставало легше від окремих вправ Лотоса на дихання.

З 2015-го Федір повністю відмовився від ліків і став випробовувати на собі методики дихання. А згодом винайшов і свої для покращення стану здоров’я та життя. Такі вправи допомагають тримати хворобу під контролем. Їх суть полягає у правильному диханні, у тому, щоб розтягнути тишу між мисленнєвим потягом, припинити потік думок у голові, бо вони втомлюють, змушують нервувати.

– Мої методики допомагають зупинити внутрішній діалог, створити тишу у голові. Бо від того, що постійно бубниться у голові, люди й хворіють, – впевнений Федір.

За словами Федора, практики дихання можуть покращувати імунітет, травну систему, емоційний стан, стабілізувати тиск, позбавитися від шкідливих звичок… Доведено: якщо дитина не правильно дихає, у неї деформуються зуби, щелепа, неправильний прикуc. Від дихання напряму залежить якість життя і здоров’я. Під час вправ важливо концентруватися на процесі, відчувати час. Федір вчить, як використовувати дихання, щоб відчувати себе щасливим.

Кузнєцов викладає методику дихальної гімнастики Бутейко, розроблену ще у 60-х роках ХХ сторіччя, яка може лікувати бронхіальну астму, інші патології, розлаблює м’язи та покращує якість життя хворих.

Ще одна відома практика, яку він застосовує, – “Енергодихання” за Романом Карловським, подібна до холотропного дихання. Це практика, для занять якою є фізіологічні обмеження. Рекомендовано займатися здоровим, краще молодим 20-40 річного віку людям. Але вона дуже ефективна У результаті люди наповнюються енергією, у організмі відбуваються потужні гормональні зміни.

У Кузнєцова навчаються і ті, хто хоче покращити здоров’я, мають, здавалося б, невиліковні хвороби, і ті, хто хоче просто змінити життя на краще.

 Особливість методик Федора Кузнєцова у швидкому ефекті, після вправ одразу стає краще. І, на відміну від більшості медитацій, вони не потребують усамітнення в тихому місці та не займають багато окремого часу щодня. Федір сам підприємець, тому його методика підходить таким же зайнятим людям. Вона націлена на вироблення звички правильно дихати. Потренувавшись раз, люди й надалі правильно дихають у будь-якому місці.

Власним успішним досвідом з 2016 року Федір ділиться з усім світом. Отримав відповідні сертифікати, написав книгу, створив свій сайт, канал у Ютубі, мобільний додаток, де можна безкоштовно навчатися методикам дихання. Про Кузнєцова писало Інтернет-видання Тhrive Global. Федір проводить онлайн-заняття та відео уроки. Багато людей пробують продихати разом з ним і відчути алгоритм дій методу.

Федір успішно поєднав роботу і хобі – дослідження світу через дихання та усвідомлення. Він розробив, постійно вдосконалює своє програмне забезпечення, яке вчить людей робити те, що робить він. Кошти заробляє, організовуючи корпоративні заходи у супроводі спеціальної музики та індивідуальні заняття.

Зараз він з дружиною та дитиною повернувся на батьківщину дружини, у місто Глухів на Сумщині. Каже, у Англії обридла важка нервова робота, крім того, ситуація у сіті погіршилася через COVID-19.  Незабаром і у нашому регіоні планує проводити заняття, навчати своїм методикам дихання і оффлайн.

– Завдяки цим практикам, я вже 6 років живу без ліків. І зараз я в кращій формі, ніж будь-коли. Багато досвіду можу передати, мені є чим поділитися, – каже він.

Приєднатися до занять  Федора Кузнєцова, переглянути відео, ознайомитися з досвідом можна на Youtube-каналіІнстаграм-сторінці, на сайті, а згодом і приєднатися до групових занять у Глухові.  Також Федір запрошує усіх бажаючих на індивідуальні уроки з енергодихання.  І ще він успішно практикує і приймає замовлення на групові, корпоративні заняття для представників бізнесу, робочих колективів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: