метизная компания

Фракція радикальної партії Олега Ляшка – найактивніша в обласній раді

 Поділитися

Поділитися в

На 20-му сесійному засіданні Сумської обласної ради депутати від Радикальної партії Олега Ляшка виявилися найдієвішими та найактивнішими. Така випрацювана відмінна риса уже стала характерною для «радикальних» обранців громади. Адже 100%-а присутність у сесійній залі, активна позиція у відстоюванні інтересів простих людей, виконання взятих на себе функцій представників громади, в повній мірі застосування всіх важелів впливу, що належать до депутатських повноважень – це принципові речі, які мають місце у командній фракційній роботі, адже є індикаторами дієвості та виправдання кредиту довіри виборців.

«У залізній команді – залізна дисципліна» , – саме так характеризує таку прогресивну політичну діяльність в.о. голови Сумської обласної організації РПЛ Тетяна Головко.

Так, депутати піднімали актуальні проблеми через наступні депутатські запити:
– Щодо напруженої суспільно-політичної ситуації, яка склалася у місті Конотоп та заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам КП «Конотопське трамвайне управління» – ініційований депутатом Сергієм Іщенком та зачитаний заступником голови обласної ради Тетяною Головко.
– Про хід розслідування, притягнення винних до відповідальності та стан виконання ремонтних робіт в опорній Миколаївській школі, де цьогоріч стихією знесло покрівлю будівлі після капітального ремонту – озвучений Єдуардом Пінчуком.
– Про амбулаторне лікування онкохворих дітей після проходження ними стаціонарного курсу у відділенні онкогематології Сумської дитячої обласної лікарні можливостями районних та місцевих рад – підготовлений Тетяною Головко .
– Про включення у список першочергових до виконання робіт автомобільної дороги Охтирка-Лебедин, яка має статус державної – ініційований депутатом Ігорем Науменко.
– Про негайне реагування на масову загибель бджіл на території Сумщини, а в результаті – мільйонні збитки, які понесли пасічники та знищення галузі бджільництва вцілому – озвучений Наталією Калініченко.

Налагоджують радикали тісну взаємодію і з вищими органами виконавчої та законодавчої влади.
Так, Тетяна Головко ініціювала
– звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо створення та впровадження механізму компенсації при боротьбі з лейкозом тварин – з метою забезпечення розвитку м’ясо-молочного виробництва, недопущення зменшення поголів’я великої рогатої худоби, зниження добробуту сільського населення Сумщини.
– до Верховної Ради України з метою відновлення права учасників Антитерористичної операції на отримання справедливої пенсії за віком шляхом внесення змін до діючого законодавства.
– До Верховної ради України про необхідність внесення змін до виборчого законодавства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: