СумБуд
метизная компания

Французи заборгували сумському заводу 20 тисяч євро

Суспільство | 14:14, 20.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

До суду звернулось ПАТ «Технологія» про стягнення із відповідача Societe par Actions Simplifiee “GSC” (Perrigny, France) 19 723 євро заборгованості за порушення строків виконання грошових зобов’язань згідно із зовнішньоекономічним контрактом.

Позивач зобов’язався поставити відповідачу продукцію виробничо-технічного призначення: мюзле для закорковування пляшок з ігристими винами, а відповідач зобов’язується прийняти товар та сплатити його вартість у визначений контрактом строк. Однак, як зазначає позивач до цього часу відповідач оплату товару не здійснив, хоча неодноразово підтверджував та обіцяв це зробити.

Згідно зі ст. 526 ЦК України зобов’язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог — відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Стаття 525 ЦК України передбачає, що одностороння відмова від зобов’язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Частиною 1 статті 612 ЦК України передбачено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов’язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Розглянувши матеріали справи, суд вирішив позов задовольнити повністю.

Господарський суд Сумської області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: