СумБуд
метизная компания

Гастрономічний туризм розвиватимуть на Сумщині

Суспільство | 13:36, 29.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Гастротуризм вже давно є одним із пріоритетних напрямків в усьому світі. Туристи їдуть в Італію спробувати справжню піцу, а у Франції – цибулевий суп. На Сумщині теж планують формувати гастрономічні тури для туристів.

Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

«Готельно-ресторанний бізнес є одним з пріоритетних напрямків щодо розвитку туризму у Сумській області. Тому створення якісної комунікаційної платформи для спеціалістів готельно-ресторанного бізнесу надасть можливість створити якісні гастрономічні тури», – говорив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький під час круглого столу «Про перспективи розвитку гастрономічного туризму на Сумщині».

Дослідник фольклору та науковець Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка Сергій Пятаченко дослідив, що на Слобожанщині впродовж століть були автентичні страви і напої. Зокрема, це «затирка», «лемішка», «таратута» та ін. Майже усі ці страви готувались у печі.

За словами начальника обласного відділу промоції та туризму Юрія Гладенка, розробка гастрономічних турів Сумщини зможе зацікавити, як внутрішнього, так і зовнішнього туриста. Адже розвиток тематичних кафе та ресторанів,  практичне впровадження в меню харчових закладів області страв із гастрономічної спадщини Сумщини зможе привернути увагу і досвідчених гурманів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: