метизная компания

Генерал Свідлов розклав по поличках “сенсацію” про масло для Кадетського корпусу

Суспільство | 21:35, 17.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Юрій Свідлов на своїй сторінці у Facebook продовжує розповідати про “сенсації”, які мають на меті дискредетувати “Кадетський корпус”.

“Доброго здоров’я, товариші!
Продовжую по полицях розкладати інформаційні маніпуляції спрямовані на дискредитацію Кадетського корпусу та особисто мене, як керівника закладу. Маю переконання, що кінцева мета усього цього – припинення існування нашого закладу і як наслідок зниження бойового духу наших військових сил.

Переходжу до справи. Не так давно світ побачила чергова інформаційна провокація під назвою “Масло генерала Свідлова”, посилання на яку приводжу під постом. Написана вона помічником Народного депутата України Олега Медуниці Андрієм Рибалком.
http://politanalityk.com/blogs/maslo-henerala-svidlova.html

Головна суть полягає в тому, що Кадетським корпусом через систему “Прозоро” було закуплене масло. При цьому автор висуває дві претензії:
-?маніпуляції з ціною підприємця Радченко, що призвело до здорожчання продукту;
-?завищена кінцева ціна на продукт;
-?про Сумський обласний благодійний фонд розвитку державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка.

Отже, моя позиція така. Система “Прозоро” – гарна система, але недосконала. Згідно цієї системи, дійно, виграє той, хто пропонує найнижчу ціну, що і було зроблено в нашому випадку. Однак згідно законодавства, переможець має право підіймати ціну, аргументуючи це ринковими обставинами. На жаль, проти цього ми як організація просто юридично безсилі.

Скажу навіть більше – якщо нам, у даному випадку, закидається вина у переплаті близько 50 тисяч, то тільки по Сумській області такі переплати за рік сягають близько мільярда гривень про що ледь не щодня пишуть сумські ЗМІ, не кажучи вже про всю державу. Однак, активіст Андрій Рибалко чомусь зупинив увагу саме на нашому закладі.

Чи засуджую я такі дії підприємця Радченка – так, він вчинив непорядно, та чи мав він право так вчинити – так мав. Ще раз підкреслюю – я проти таких цінових маніпуляцій, але як керівник я вимушений діяти так, як передбачає система “Прозоро” і Законодавство України. Маю надію, що пан Рибалко не лише звернувся до народного депутата Медуниці з проханням перевірити наш Кадетський корпус, а й також запропонує йому внести відповідні зміни у Законодавство України, які б унеможливили різним ділкам проводити такі маніпуляції із ціною в системі “Прозоро”, якою так гордиться Олег В’ячеславович.

Друге – щодо кінцевої вартості масла, яка склала після усіх цінових маніпуляцій – 97,64 грн. за кілограм. Таку ціну автор у статті назвав “значно вище за ринкову ціну”. Не знаю, можливо, автор давно був у магазині, однак переконаний, що мої друзі мене зрозуміють до чого я веду – у середньому кілограм масла сьогодні коштує близько 120-130 гривень. Тому говорити, що ціна у 97,64 грн. – значно вище за ринкову ціну – мені здається просто не чесно.

Третє – щодо Сумського обласного благодійного фонду розвитку державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка. Така організація дійсно є – створювалася вона у той час, коли нам допомагали не лише батьки, а й різні організації. На жаль, сьогодні змушені розраховувати на власні сили, тому наразі благодійний фонд не веде активної економічної діяльності. Збір же та розподіл батьківських коштів проходить виключно через батьківський комітет, який обирається на загальних батьківських зборах. Кожного року, батьківський комітет змінюється, відповідно до складу учнів у Кадетському корпусі, але, ще раз підкреслюю, всі зібрані кошти розподіляються виключно через нього. Усі звіти по роботі батьківського комітету публікуються на офіційному сайті нашого навчального закладу. У цих звітах відображається кожна витрачена гривня.

А взагалі, хотілося б просто по-людськи звернутися до авторів таких публікацій – що мені, як керівнику, робити? Якби не користувався системою “Прозоро” – звинуватили б, користуюся – звинувачують. Я не юрист, я – військовий, сьогодні моє завдання готувати майбутніх Захисників нашої Вітчизни! Сотні кадетів сьогодні, вже завтра стануть професійними військовими.

Як і в будь-якому навчальному закладі, у нас трапляються конфліктні ситуації, але не варто судити по окремим випадкам про все. Ну погодьтеся, якби у нас було все так погано, то невже у нас би був такий великий конкурс? Хіба цей показник нічого не значить? Хіба сотні студентів військових вишах по всій країні, що закінчили наш заклад, нічого не значать? Невже хтось хоче все це зруйнувати?

Честь имею!..”, – йдеться в дописі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: