метизная компания

Газета Сумщина – Конфликт

Суспільство | 02:21, 15.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Вчера мы публиковали письмо, которое пришло на почту The Sumy Post от журналистов газеты «Сумщина». В нем говорится о давлении главного редактора издания на сотрудников редакции и о том, что после разговора с руководителем одной из работниц даже вызывали скорую помощь. Конфликт дошел до того, что в редакцию «Сумщины» также приезжала полиция.

Сегодня мы публикуем позицию главного редактора Сергея Моши по этому поводу, дабы подать все стороны возникшего конфликта в редакции издания «Сумщина». Текст письма подаем в оригинале:

 

«… Про чергову “сенсацію” про “беззаконня і терор щодо своїх підлеглих”. Спусковим гачком цього разу став мій наказ про створення комісії, яка б допомогла організувати економію коштів, що витрачаються на оплату комунальних послуг (текст наказу додається).

 

 

 

Про суть наказу і персональний склад комісії було оголошено на початку оперативної наради, яка почалася о 8-30. Згодом два члени комісії з наказом ознайомилися, що засвідчили своїми підписами. Третя особа – заввідділом охорони здоров’я і, водночас, голова профспілки Співак К.М. – відмовилася.

 

 

Подальший перебіг подій викладено у наведеному Акті, а фінальний аккорд, після якого до редакції примчали “швидка”, мама Співак К.М. – колишній головред газети, і наряд поліції, можна прослухати на доданому аудіофайлі. Хтось чує там погрози?

 

 

 

Тепер по тексту “листа”, процитованого на сайті  sumypost.

1) не було розмови тет-а-тет, – була розмова при свідках і під запис.

2) Катя не просила мене викликати їй “швидку”, тому я не міг “відмовити” їй в цьому.

3) в мене немає тонометра і до мене ніхто не звертався щодо нього. Тонометр є у однієї працівниці, яка, наскільки мені відомо, ніколи і нікому не відмовляла у проханні поміряти тиск. 

4) Сердюк Л.В. я б порадив менше палити, адже http://likuvan.in.ua/gipertonichnij-kriz-osnovni-simptomi-nevidkladna-dopomoga-ta-likuvannya-narodnimi-zasobami.html (перше посилання, яке видав Гугл на запит гіпертонічний криз і цигарки): 

“Причини виникнення гіпертонічного кризу:

 • нестабільні стану судин (інсульт, приступ стенокардії або інфаркт);
 • запущена гіпертонічна хвороба або скасування антигіпертензивних препаратів;
 • зловживання кавою, цигарками та алкоголем;
 • гормональні порушення;
 • хвороби щитовидної залози;
 • емоційні перевантаження;
 • фізична втома;
 • психологічна перевтома;
 • зміна погоди (у тому числі і авіаперельоти);
 • артериосклеротическое ураження аорти;
 • цукровий діабет;
 • системний вовчак;
 • нефроптоз;
 • вузликовий поліартрит.”

Звісно, могло мати місце і емоційне перевантаження, коли зав. комп’ютерним центром, яка на цій посаді працює з 2009 року, і в посадових обов’язках якої (розроблені ще за часів, коли редакцію очолювала… мама Каті Співак! І за якими працював попередник Сердюк на цій посаді) зазначено, що вона, цитую: “стежить за технічним станом комп’ютерної техніки редакції, проводить профілактичні огляди техніки, в разі необхідності проводить ремонт та модернізацію застарілої техніки”, – так от, я зобов’язав її провести проф. огляд комп’ютерів редакції, оскільки два ПК – у заступників! – фактично були у не робочому стані. Потім з’ясувалося, що ще один ПК, що стоїть поряд з робочим місцем Сердюк Л.В, взагалі розукомплектовано, але у звіті про результат проф. огляду вона його навіть згадала. Зате показувала знімальній групі ОД ТРК “пилочку для нігтів” – свій єдиний інструмент для ремонту… Вибачте, а як вона виконувала свої посадові обов’язки з 2009 по середину 2015 року, коли я в “Сумщині” взагалі не працював?! 

Ну, я розумію, в Україні (і не тільки) є така традиція: як тільки запахло смаленим – негайно слід лягти в лікарню!

5) Колектив, дійсно, пережив щось, що важко передати словами: санітари, поліцейські, екс-головний редактор… Суцільний стрес! Зате дехто, замість шукати цікаву інформацію і готувати в номер якісні матеріали, встиг настрочити “листа”… До речі, чому він без підписів? Може, як і у випадку із зверненням частини працівників до обласної ради і ОДА, який згадується в тексті, підписанти наробили помилок навіть у назвах власних посад? “Заввідділом маркетинГОМ та реклами” – звучить, чи не так? При цьому серед підписантів – кілька журналістів і… коректор! А тепер уявіть собі, ЯК вони в такому разі пишуть статті!!!

Загалом, вище названі факти – це лише маленька частинка того безладу, з яким я зіткнувся, очоливши редакцію. Саме з цим безладом я і намагаюся боротися в рамках своїх законних повноважень. І відповідні документи будуть надані комісії, створеній співзасновниками газети – обласною радою і облдержадміністрацією: хай вивчають, розбираються… Я не знаю, чи соромно буде тим працівникам, яких об’єднала неправда і некомпетентність, коли з їхньої ж подачі весь оцей бруд буде винесено з хати. Але мені вже соромно. Соромно за таких працівників.

З повагою, 

Сергій Моша».

 

Продолжение следует… 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: