ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Глухівські авіамоделісти – срібні призери Всеукраїнських змагань

Суспільство | 22:20, 10.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 3 по 8 липня на базі Конотопського міського центру дитячо-юнацької творчості відбулися обласні та Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі), пише hlukhiv.info.

Вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти гідно виступили на обласних змаганнях, виборовши ІІ командне місце.

Боролись за перемогу вихованці авіамодельного гуртка: Микола Козенко, Тихон Козенко, Дмитро Колесников. У особистому заліку Микола Козенко посів І місце у класі «Вільнолітаючі моделі», категорія «літак F-1-В» , Дмитро Колесников посів ІІ місце у класі «Вільнолітаючі моделі», категорія «планер F-1-А».

На Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту у особистому заліку Дмитро Колесников посів ІІІ місце у класі моделей літаків «F-1-А».

Підготував команду керівник гуртка, Сергій Сидоренко.

Команду та переможців обласних змагань (Козенко Микола, Колесников Дмитро) нагороджено Дипломами І, ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Колесникова Дмитра – Дипломом ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.

ПО

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: