СумБуд
Реклама
метизная компания

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко представив нового голову Недригайлівської райдержадміністрації

Суспільство | 13:42, 4.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час робочої поїздки в район Роман ГРИЩЕНКО представив адміністративно-господарському активу Недригайлівщини нового очільника району Володимира ДІХТЯРА, зачитавши Розпорядження Президента України від 25 травня 2020 року

«У нового голови райдержадміністрації насичений трудовий шлях, – зазначив Роман Грищенко. – Починав він зі слюсаря-ремонтника котельно-зварювального цеху, працював у різноманітних сферах, добре знає район. Під час спілкування зі мною він показав знання соціально-економічного життя району. Я бажаю йому плідної роботи і впевнений, що в нього все вийде».

Голова Сумської облдержадміністрації окреслив напрямки, на яких має особливо зосередитись новий очільник райдержадміністрації: це продовження медичної реформи та будівництво доріг. А також новому керівнику необхідно буде зайнятися основними проблемами району –наявність питної води та її якість.

«Це першочергові завдання, які ви маєте вирішувати, – зазначив Роман Грищенко. – Підтримку обласної влади вашого району я гарантую повну. Давайте спільно працювати на благо цього щедрого краю, що має дуже серйозний потенціал для розвитку».

Володимир Діхтяр у своєму виступі подякував керівництву області за довіру: «Скажу відверто: це новий відрізок життя для мене і я спробую виправдати усі покладені на мене сподівання від Глави держави. Я всіх запрошую до співпраці. Давайте розбудовувати Недригайлівщину разом».

Довідково. Володимир Діхтяр народився 29 квітня 1974 року в м. Суми. З 1981 по 1989 рр. – навчання в загальній середній школі № 6 м. Суми. З 1989 по 1992 рр. – навчання в професійно-технічному училищі № 2 м Суми. З 1992 по 1994 рр. – служба у Збройних Силах України. З 1994 по 1999 рр. – працював і заочно навчався в Сумському сільськогосподарському інституті. У 1999 році закінчив Сумський державний аграрний університет за спеціальністю інженер-механік с/г. Після закінчення університету став приватним підприємцем. Одружений, виховує двох дітей

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: