СумБуд
метизная компания

ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області ділиться порадами, як правильно обрати засоби захисту для городів і садів

Суспільство | 13:51, 23.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

З кожним новим сезоном перед господарями присадибних ділянок виникає одне й те ж саме запитання: як вірно та вчасно захистити культури, що вирощуємо. Пестициди допомагають захистити сад та город від шкідників, хвороб та бур’янів. Причому препарати необхідно придбати завчасно, щоб застосувати їх в оптимальний період (найчутливішу стадію шкодочинного організму).

Сьогодні на ринку району великий вибір препаратів різних фірм. Купуйте засоби захисту, які перевірені часом і використовуються без нарікань не один рік та не викликають резистентності. Перевагу в боротьбі з хворобами віддавайте системним препаратам, які мають не лише лікувальну, а й профілактичну дію. Використовуйте препарати, придбані в спеціалізованих кіосках та магазинахсуб’єктів господарювання, які являються офіційними дистриб’юторами фірм виробників. Ні в якому разі не купуйте їх на стихійних ринках!

Застосовуйте пестициди, внесені до офіційного видання «Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», Київ, 2020 рік. Звертайте особливу увагу на наявність захисних елементів на упаковці: голограма, захисні плівки, номер партії, тощо. Знайте, що інформація на етикетці має бути надрукована українською мовою, із зазначенням назви постачальника та його адреси в Україні, діючої речовини, назви препарату, номера партії, ваги або об’єму, дати виготовлення та терміну придатності, найменування фірми-виробника і його адреси, регламенту застосування Препарати в дрібній фасовці мають оригінальну фірмову упаковку та не розфасовуються в медичну тару. Придбавши препарати зберігайте чек та застосовуйте їх суворо дотримуючись норм внесення, строків обробітку та техніки безпеки.

Пам’ятайте: кращий час для обробітку вранішні та вечірні години, за безвітряної погоди та температури не вище 22о С; приготовлений розчин препаратів необхідно використовувати в день приготування; не проводити обприскування під час цвітіння рослин для запобігання отруєнню бджіл та корисної ентомофауни.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: