метизная компания

ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області виписало штраф на понад 100 тисяч за введення в обіг неякісної електричної продукції

Суспільство | 14:19, 11.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області спеціалістами відділу ринкового нагляду була проведена планова перевірка характеристик продукції – енергоспоживчих продуктів, електричного та електронного обладнання у тому числі низьковольтного, яка розповсюджується у магазинах міста Суми.

За результатами перевірки був складений акт перевірки характеристик продукції та протокол з яких вбачається введення в обіг неякісної електричної продукції. А саме лампи УФ для полімеризації гель-лаку та розетки з механічним добовим таймером ручного керування не відповідали вимогам Постанов Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р. № 1077 «Про затвердження Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання» та від 16.12.2015 р. № 1067 «Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання» та

Документи чи/або копії документів (декларації) відповідності технічним регламентам,  видаткові накладні та інші документи згідно вимоги надані не були.

У разі якщо виробник продукції не може бути ідентифікований органом ринкового нагляду, для цілей Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» особою, що ввела таку продукцію в обіг, вважається кожен суб’єкт господарювання в ланцюгу постачання відповідної продукції, який протягом строку проведення перевірки не надав документацію, що дає змогу встановити найменування та місцезнаходження виробника або особи, яка поставила суб’єкту господарювання цю продукцію (ч. 7 ст. 8  Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції»).

Відповідальність, за вищезазначені порушення, передбачено пунктом 2 частини 2 статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

На підставі матеріалів перевірки та складеного протоколу були винесені постанови про накладення штрафу в сукупному розмірі 102 000 грн.

Суб’єкт господарювання з застосованими штрафними санкціями не погодився та звернувся з позовом до суду. В ході судового розгляду було доведено законність проведеного заходу та застосованих штрафних санкцій, у зв’язку з чим, рішенням Полтавського окружного адміністративного суду по справі в задоволенні позовних вимог суб’єкта господарювання було відмовлено.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: