СумБуд
SMR
метизная компания

Хочеш бути успішним, навчайся!

Освіта, Суспільство | 15:45, 5.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Давно відійшли в минуле часи, коли достатньо було отримати один диплом, щоб усе життя працювати на одній роботі, з якої щасливо піти на пенсію. Сьогодні світ настільки змінився, що людині постійно потрібно освоювати нові знання, аби залишатися конкурентоспроможною на ринку праці.

Це підтверджує і минулорічний рейтинг найбагатших людей України, який традиційно готує видання Forbes. До слова, понад 30 його учасників заробили свої мільйонні статки в аграрному секторі. Шестеро з цих 30 багатіїв паралельно визнані одними з найвпливовіших людей України. Показовим є те, що практично всі ці люди мають щонайменше дві вищі освіти.

Сумський національний аграрний університет розпочав другу хвилю вступної кампанії. Це чудова нагода для тих, хто прагне зробити ривок у сторону кар’єрного зростання та стабільного майбутнього.

Експерти сьогодні наперебій запевняють, що саме кваліфіковані фахівці аграрного сектору є найбільш потрібними на ринку праці. А отже, роботодавець готовий платити таким людям на порядок вищу зарплатню.

Ось лише кілька прикладів.

Андрій Веревський – засновник компанії Kernel, яка вже довгий час є надійним партнером Сумського національного аграрного університету в плані практичної підготовки студентів. Має диплом інженера та агронома.

Олександр та Галина Гереги –  власники компанії «Епіцентр Агро». Обидва з подружжя мають по два дипломи. Так, Галина Герега двічі навчалась на економічних пеціальностях. Олександр Герега також має дві вищі освіти, в тому числі і диплом менеджера.

Віктор Іванчик – співзасновник та генеральний директор агрохолдингу «Астарта-Київ». Цей пан за своє життя тричі сідав на студентську лаву. Має інженерну та економічну освіту.

Олег Бахматюк – засновник агрохолдингу Ukrlandfarming. Двічі закінчував виш. Спершу на менеджера у виробничій сфері,  а потім на інженера-фізика.

Сьогодні друга вища освіта доступна не лише представникам списку  Forbes. В Сумському національному аграрному університеті доступний широкий спектр спеціальностей: від аграрних та технічних до економіко-управлінських та правових. При цьому ви отримаєте диплом національного зразка, що високо цінується в Україні та за кордоном.

Для того, щоб отримати детальну інформацію про можливості отримання другої вищої освіти у СНАУ варто звернутися за телефоном Приймальної комісії +38 (050) 16-39-055 або написати на електронну пошту pk_snau@ukr.net чи на офіційні сторінки СНАУ в соціальних мережах.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: