метизная компания

Ігор МОЛОТОК: «Маємо позитивні зрушення по тарифам!» (ВІДЕО)

Суспільство | 19:39, 6.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сумщина підтримала ініціативу політичної сили «За Майбутнє» щодо зниження тарифів та запровадження річного мораторію на їх підвищення.

Про це у своєму відеозверненні повідомив народний депутат України Ігор МОЛОТОК.

Зокрема, звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Національної комісії щодо скасування необґрунтованого завищених цін на енергоносії і запровадження мораторію, принаймні на рік, на їх підвищення написали депутати Сумського району, Шосткинської міської ради. Такі ж вимоги до керівництва країни висунуто у зверненні голови Сумської обласної ради.

– Депутати Сумщини усіх рівнів об’єдналися! І це додає впевненості, що разом ми зупинимо необґрунтований ріст тарифів на комунальні послуги, – зазначив Ігор МОЛОТОК.

За словами парламентаря, наразі зниження цін на комунальні послуги є лише декларацією намірів влади, а перші кроки в цьому напрямку викликають великі сумніви у дієвості допомоги, адже замість того, щоби повернути пільговий тариф на електроенергію – запроваджено компенсацію на електроопалення, яка здійснюється за рахунок раніше виділених коштів на пільги та субсидії. При тому, що видатки на субсидії цьогоріч і так були зменшені.

– По суті виходить так, що завищені тарифи компенсуються за рахунок незахищених верств населення. Так точно не має бути! – впевнений парламентар.

Щоби змінити ситуацію, депутатська група «За Майбутнє» наполягає на негайному поверненні пільгового тарифу на електроенергію – Постанова 4590.

– Також цього тижня ми зареєстрували у Верховній Раді проект Закону 5004 про внесення змін до статті 32 Закону України “Про ринок природного газу”. Наша політична сила подала пропозиції стосовно зниження ціни у платіжках на транспортування газу, – повідомив Ігор Молоток.

Також «За Майбутнє» на всіх рівнях продовжує відстоювати скасування необґрунтовано завищених цін на енергоносії і запровадження річного мораторію на їх підвищення.

– Впевнений, що разом –  депутати Верховної Ради і депутати місцевих рівнів –  ми зможемо зупинити цей тарифний безлад! Спільними зусиллями захистимо інтереси жителів Сумщини!  – підкреслив парламентар.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: