СумБуд
метизная компания

Ігор Науменко: “Освітянська сфера завжди має бути в пріоритеті для представників влади усіх рівнів”

Суспільство | 14:12, 31.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Депутат Сумської обласної ради Ігор Науменко приділяє надзвичайну увагу округу, від якого обирався. Жодне звернення виборців до свого обранця на Охтирщині не залишається без розгляду та вирішення. Особливо, коли це стосується сфери освіти.

Та поставити свій розчерк пера на зверненні і пустити в хід розгляду колегами-депутатами – замало. Пан Ігор завжди цікавиться ефективністю використання кожної виділеної бюджетної копійки. Адже це є запорукою подальших вдалих планувань та реалізованих потреб.

З метою контролю за використанням коштів, виділених Сумською обласною радою на виконання депутатських повноважень депутат Радикальної партії Олега Ляшка відвідав навчальний заклад у місті Охтирка – ЗОШ 11, зустрівся з педагогічним колективом та представниками батьківського комітету.

В цьому закладі за ініціативи бюро Охтрирської МО РПЛ на чолі з головою Миколою Горобцем були встановлені 26 енергозберігаючих вікон за рахунок коштів, виділених Ігорем Науменко у межах здійснення його депутатських повноважень. Зустріч у школі пройшла в дружній теплій атмосфері. Звісно, обговорили вирішення подальших насущних питань та співпрацю.

У ході зустрічі із заступником директора по роботі з дітьми Охтирської міської бібліотечної системи Надією Михайленко, разом з помічником депутата, керівником Охтирського районного офісу-приймальні РПЛ Антоніною Мозговою попрацювали над зверненнями до депутата.

Надія Михайленко провела оглядову екскурсію по бібліотеці та розповіла про заходи, що проводяться працівниками для різних категорій користувачів.

Говорила вона і про те, що в сучасних умовах технічного прогресу візуальне сприйняття набагато підвищує ефективність засвоєння інформації, особливо у дітей та звернулася до Ігора Вікторовича з проханням посприяти у придбанні для дитячої бібліотеки телевізора. Отож, далі буде…

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: