метизная компания

Інноваційні лабораторії технології холоду відкрили у Cумському НАУ

Суспільство | 12:27, 12.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Студенти Сумського національного аграрного університету отримали можливість вивчати новітні технології зберігання продукту в максимально наближених до реальності умовах. Представники вишу, ТОВ «Агрофрост», компаній «Lely» та «Muller» об’єднали зусилля та потужності щодо питання освіти компетентного випускника і ця співпраця перейшла на новий рівень.

Ректор університету Володимир Ладика привітав присутніх із відкриттям інноваційних лабораторій та висловив подяку присутнім за підтримку вектору розвитку вишу.

Захід також підтримали представники влади, серед яких був присутній директор Департаменту агрополітики Сумської ОДА Олександр Маслак. Можливість перерізати святкову стрічку отримали керівник ТОВ «Агрофрост» Володимир Опришко та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.

Представники Інженерно-технологічного факультету на чолі із заступником декана Олександром Соларьовим ознайомили гостей з потужностями факультету та пріоритетами розвитку. Компанії «Lely» та «Muller» поділилися здобутками у сфері виробництва та поширення актуального інноваційного досвіду.

Захід об’єднав представників різних країн та напрямків діяльності, адже найголовніше – розвиток і продуктивність підприємств та працівників. А СНАУ знає про це все! Адже наш виш – це університет, що вивчає життя!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: