метизная компания

Керівництво КП “Шляхрембуд” пропонує проводити аудит не тільки на комунальних підприємствах, але й приватних

Суспільство | 10:33, 14.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Таку пропозицію висловив на своїй сторінці у Фейсбук директор КП “Шляхрембуд” Олександр Вегера

“Пропозиція для депутатів!.. Як керівник КП СМР «#Шляхрембуд» я пропоную депутатам, які ініціювали проведення аудиту і піаряться на цій темі, наступне: нехай вони оберуть будь-яку незалежну організацію, яка проведе аудит в КП. Я навіть згоден особисто оплатити послуги аудиторів, щоб зберегти гроші в бюджеті”, – пише Олександр Вегера.

Оскільки, як зазначає керівник підприємства, проведення аудиту – це задоволення не із дешевих.

“Але при цьому, заради об’єктивності, пропоную провести такий же аудит на приватних підприємствах цих депутатів. Скажімо, перевірити сімейний бізнес депутата Вадима Акперова на предмет ухилення від податків і депутата Олександра Соколова на предмет законності приватизації приміщень, які раніше були в комунальній власності (будинок побуту на Набережній р.Стрілки і т.п.). Упевнений, що депутатам нема чого приховувати і боятися. Якщо там немає ніяких порушень, то це стане для молодих політиків додатковим бонусом народної довіри”, – пропонує Вегера.

На його думку,  витрачати податки громади на проведення аудиту недоцільно. Оскільки за ці гроші можна зробити ліфти, дороги, дитячі майданчики тощо.

“Я розумію, що аудит в КП буде так чи інакше. Завжди готові! Але чи готові вони? ( депутати, – ред. )Ось і подивимося …”, – зазначив пан Олександр.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: