СумБуд

Кінна надія Сумщини: які результати вершники привезли додому?

Суспільство | 21:06, 18.09.2018

Минулі вихідні виявились насиченими для вершників не тільки Сумщини, але й України – вони змагались за першість під час Відкритого Кубку Flying Horse Cup у Києві та Кубку України з виїздки в Жашкові

Протягом усього спортивного сезону сумські вершники взяли участь у 5-и етапах змагань «Відкритий Кубок Flying Horse Cup», для того щоб вже у вересні змагатись з вершниками з усієї України у фіналі.

Перше місце в складі команди Flying Stars посів представник КСК «Суми» Євген Індюшкін. представник КСК «Шостка» Микола Пилипейко також впродовж трьох днів змагань завойовував призові місця.

Так, на висоті 120-125 см Микола посів одразу перше та друге місце. На висоті 145 см Гран-Прі, де у фінал вийшли найсильніші спортсмени України, Микола посів 10 місце, маючи на маршруті лише 9 штрафних. У відкритому класі вистою 140 см Джокер – Микола виборов “бронзу”.

Представник Sumy Horse Club Василь Зайцев зайняв перше місце на маршруті 140 см Джокер та виборов “срібло” в маршруті для коней 6 років.

Ніколета Гонікман, яка віднедавна представляє КСК «Суми» в категорії «Аматори» посіла друге місце на висоті 90 см.

Щодо подій в Жашкові, цього року на Кубку України Сумська область була представлена юніорською та юнацькою збірною.

Серед юнаків найкращий результат у Гунько Анна – п’яте місце по сумі трьох днів. У юніорів результати виявилися більш вражаючими – Лемешева Єлизавета друге місце, Нікітіна Діана – третє.

Вересень та жовтень будуть перенасичені подіями кінного спорту. Наступного тижня в Чернігівській області відбудеться Кубок України з подолання перешкод, в Києві фінал “Dressage Flying Horse Cup”, потім наші спортсмени знову вирушать в Жашків на Кубок України з триборства, а далі фінальні змагання Відкритий Кубок Дніпра, Кубок КСК «Бреч», “Equides Club” та міжнародні змагання в Кракові.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!