ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Книгу та фільм про сумчанина, який загинув під Слов’янськом, передадуть на схід

Суспільство | 19:55, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Книгу і фільм про сумчанина, який загинув під Слов’янськом у 2014 році, поїдуть на схід країни і поповнять тамтешні шкільні бібліотеки. Йдеться про легенду, яку написали учні 30-ї школи “Унікум”. Її героєм став боєць “Альфи” Олександр Аніщенко, – повідомляє Суспільне.

Книгу написали у 2017 році, пізніше зняли за нею стрічку.

Даніїл – один із тих, хто брав у цьому проєкті участь.

“Цей фільм про Олександра — заступника сумського, полковника СБУ, який загинув героєм, бо захищав нашу країну. Роль: у нас була старша сестра, хлопчики і дівчатка, я був звичайним хлопчиком. Вважаю, що в Слов’янську діти повинні теж знати цю історію”, — говорить актор фільму “Олександр — заступник сумський” Даніїл Кулішов.

Озвучувала аудіоверсію фільму Владислава Заяц.

Я цьому дуже рада, адже всі люди на Землі, навіть з порушенням зору, мають право на розвиток всього, чого тільки можна. Ця книжка — про хорошу і добру людину, яка пожертвувала своїм життям”, — каже вона.

Олександр Аніщенко був колегою речниці управління СБУ у Сумській області Олесі Рапути.

“Дуже важливо знати, що пам’ять про героя живе не тільки в наших серцях. Подивіться в його очі. Це очі справжнього офіцера, захисника, людини, яка загинула, з честю виконуючи бойовий обов’язок, рятуючи своїх бойових побратимів і підлеглих”, — говорить вона.

Передаючи книгу та фільм до Слов’янська, де загинув боєць “Альфи”, додали до них і листи нинішніх учнів сумської школи.

“17 класів у нашому навчальному закладі, і ці 17 класів написали 17 листів. Кожен писав різний текст, вони його придумували спільно. У першому класі більше допомагали педагоги, їхнє бажання до миру було написано дитячою рукою”, — говорить директорка школи Лариса Сопіна.

“Цей інформаційний пакет буде як зразок, а потім будуть формуватися інші і підуть в кожну школу, в кожну бібліотеку м. Слов’янська, у Донецький обласний краєзнавчий музей, де є 11 філій. Це все буде там”, — сказала керівниця гуртка школи №30 “Унікум” Людмила Говійна.

В “інформаційні пакети”, передані до Слов’янська, також увійшла книга Анни Коршунової і Світлани Качуровської “Казкове місто Суми” і лист-звернення матері Олександра Аніщенка – Зінаїди Аніщенко. Усього зібрали 92 комплекти.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: